امروز: شنبه 10 اسفند 1398
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 شهريور 1398 - 20:53

اتحاد خبر_محمد شفیعی: دیدار تیم های پارس جنوبی جم و‌گل و گهر سیرجان از سری مسابقات هفته سوم لیگ برتر از ساعت ۱۹:۱۵ بعد از ظهر جمعه ۲۲ شهریور ماه در ورزشگاه امام علی (ع) شهر سیرجان در حضور بیش از پنج هزار هوادار سیرجانی طرفدار گل و‌گهر با قضاوت سید وحید کاظمی پس از دو هفته وقفه بازی های لیگ به مصاف هم رفتند.

اتحاد خبر_محمد شفیعی: دیدار تیم های پارس جنوبی جم و‌گل و گهر سیرجان از سری مسابقات هفته سوم لیگ برتر از ساعت ۱۹:۱۵ بعد از ظهر جمعه ۲۲ شهریور ماه در ورزشگاه امام علی (ع) شهر سیرجان در حضور بیش از پنج هزار هوادار سیرجانی طرفدار گل و‌گهر با قضاوت سید وحید کاظمی پس از دو هفته وقفه بازی های لیگ به مصاف هم رفتند.به گزارش اتحاد خبر؛ این دیدار که در حضور یک مهمان ویژه یعنی مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران برگزار می شد، در همان دقایق ابتدایی و در دقیقه چهارم بازی، میلاد بایرامی درون محوطه جریمه پارس جنوبی صاحب یک موقعیت خوب گلزنی شد که با بی دقتی این موقعیت را هدر داد تا فرناندو دخسوس در‌وازه بان پارس جنوبی و دیگر بازیکنان این تیم در همان دقایق ابتدایی بازی غافل گیر نشوند و بدون دریافت گل به کار خود ادامه دهند.


در ادامه بازی دو تیم سعی داشتند که با حفظ توپ و ارائه یک بازی تهاجمی به در‌وازه یکدیگر نزدیک شوند که در دقیقه ۱۴ بازی پیمان نوبر بازیکن گل و‌گهر طی یک ضد حمله برق آسا توسط هم تیمی های خود، از پشت محوطه جریمه موقعیت بوجود آمده را با واکنش دخسوس درپازه بان پارس جنوبی به بیرون فرستاد.
آهنگ بازی دو تیم رفته رفته پس از حملات دقایق ابتدای بازی گل و‌گهر آرام تر دنبال می شود که گاها با حملات  جست و‌گریخته پارس جنوبی نیز همراه می شود که زهر دار نیستند و راه به جایی نمی برد تا اینکه در دقیقه ۲۵ بازی و از روی تعلل مدافعین میانی پارس جنوبی جم سجاد عاشوری مهاجم گل و‌گهر سیرجان از روی پاس ارسالی هم تیمی های خود دروازه فرناندو دخسوس را باز می کند.


پس از دریافت گل، بازیکنان پارس جنوبی در خطوط جلویی این تیم به فاز حمله اضافه می شوند که اثر گذاری لازم را ندارند و در ایجاد موقعیت خوب گلزنی ناموفق هستند و با دفع مدافعین تیم گل و گهر سیرجان که تا اینجای بازی کم اشتباه ظاهر شده اند مواجه می شوند و‌یا با بی دقتی و بد شانسی موقعیت های آن ها از دست می رود.
امین پور علی رودبنه، بازیکن گل و گهر با یک تکل خطرناک در میانه های زمین روی پای بازیکن پارس جنوبی در دقیقه ۳۵ بازی با کارت زرد داور مواجه می شود که با اعتراض وی نیز همراه می شود.


ایمان با صفا در دقیقه ۴۱ بازی از روی اشتباه مدافعین گل و گهر  و یک یک پاس عرضی، صاحب یک موقعیت خوب گلزنی می شود که با بی دقتی محض آن را به بالای دروازه  میلاد فراهانی می فرستد.
بازیکنان پارس جنوبی جم که دست بردار نیستند و در صدد این هستند تا با زدن گل تساوی به رختکن بروند در دقایق انتهایی نیمه ا‌ول از روی حرکات خوب محمد ابراهیمی صاحب یک موقعیت مسلم گلزنی می شود که در دقیقه ۴۵ بازی، حامد پاکدل توپ را به تیرک عمودی دروازه گل و‌گهر می زند و این موقعیت خوب را از دست می دهد تا بازیکنان پارس جنوبی جم بدون زدن گل در نیمه اول راهی رختکن شوند.
با شروع بازی در نیمه دوم و ورود شهرام گودرزی به زمین، پارس جنوبی جم از همان دقایق ابتدایی این نیمه برای جبران نتیجه از دست رفته حملاتی را به سمت در‌وازه گل و‌گهر با محوریت محمد ابراهیمی و میخائیل کاکائیشویلی  بازیکنان با تجربه خودتدارک می بینند که راه به جایی نمی برند.
در دقیقه ۵۴ محمد نوری دیگر بازیکن با تجربه پارس جنوبی با نظر فراز کمالوند به جای ایمان با صفا وارد زمین می شود تا حفره خط میانی این تیم در میانه میدان را پوشش دهد.

 


همزمان با ورود محمد نوری به زمین، پس از نواختن یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه توسط مهدی ترکمان و رفت و برگشت توپ درون محوطه جریمه گل و‌گهر، محمود شفیعی بازیکن پارس جنوبی جم پس از برخورد با مدافعین گل و گهر در گوشه محوطه جریمه سرنگون می شود که داور بازی با دیدن این صحنه، ضربه پنالتی اعلام می کند که با اعتراض شدید وینگو بگویچ سرمربی گل و گهر و درگیری او با نیمکت پارس جنوبی جم همراه می شود، و در ادامه کار بازیکن تازه وارد پارس جنوبی جم، محمد نوری ضربه پنالتی را به گل تبدیل می کند و بازی را به تساوی می کشاند.
در ادامه کار بازی پایاپای دنبال می شود و‌ دو تیم با احتیاط لازم به فکر ضد حمله روی دروازه هم هستند تا بتوانند موقعیت گلزنی مناسب  ایجاد کنند که در دقایقی از بازی نیز با اشتباه بازیکنان دو تیم توپ از دست می رود.


یوسف وکیا بازیکن سابق فولاد خوزستان در دقیقه ۶۴ بازی با نظر بگوویچ وارد بازی می شود تا بتواند حرکات تهاجمی گل و‌گهر در ضد حملات را کامل تر کند.
حملات گل و‌ گهر در دقایق انتهایی بازی روی دروازه پارس جنوبی افزایش می یابد که با دفع مدافعین پارس جنوبی و دخسوس دروازه بان این تیم همراه می شود.
بازیکنان پارس جنوبی که در این دقایق با افت بدنی روبرو شده اند و خسته به نظر می رسند، بیشتر در عقب زمین به کار خود ادامه می دهند و چشم به ضد حملات دوخته اند که در دقایقی از بازی نیز دروازه گل و‌گهر را با خطر مواجه می سازند.


احسان تأییدی مهاجم پارس جنوبی جم در دقیقه ۸۵ بازی برای زدن گل برتری و‌ افزایش فاز تهاجمی تیم وارد زمین می شود که در دقایقی از بازی نیز درون محوطه جریمه ، صاحب موقعیت های خوبی می شود که نمی تواند دروازه حریف را باز کند.
در وقت های تلف شده بازی بازیکنان گل و‌گهر روی به بازی مستقیم آورده اند که نتیجه ای برای این تیم ندارد و با واکنش های خوب فرناندو دخسوس و‌ مدافعین پارس جنوبی مواجه می شوند و بازی با همان نتیجه یک بر یک مساوی با سوت سید وحید کاظمی به ‌‌پایان می رسد تا دو تیم در هفته سوم رقابت های لیگ برتر امتیاز ها را تقسیم کرده و‌  همچنان  امیدوار به ادامه لیگ در هفته های آتی باشند.

بازیکنان گل و‌گهر سیرجان:

میلاد فراهانی
علیرضا ابراهیمی
سید عبدالله حسینی
یوسف وکیا(66- مهران گلزاری)
حسام پورهاشم
پیمان نامور
امین پورعلی
کوین جانسون(73- تاوارز داسیلوا)
سجاد آشوری(49- علی قربان‌خانی)
پیمان رنجبری
مهرداد بایرامی
سرمربی: وینکو بگوویچ


*بازیکنان پارس جنوبی جم*:

فرناندو دخسوس
علی عبدالله‌زاده
فریبرز گرامی
مهدی ترکمان
محمود شفیعی
مگنو باتیستا
کاخابر کاکاشویلی
پوریا آریاکیا(85- احسان تاییدی)
ایمان باصفا(54- محمد نوری)
حامد پاکدل(48- شهرام گودرزی)
محمد ابراهیمی
سرمربی: فراز کمالوندکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • اماکن عمومی تنگ ارم توسط شهرداری ضدعفونی شد / تصاویر
 • پس از سال ها دوری، وصال در بهزیستی برازجان رخ داد
 • تخصیص بیلبوردهای شهر به توصیه‌های بهداشتی «پیشگیری از کرونا»
 • فاصله کمتر از 1500 رای لعلیان با کاندیدای شاخص بوشهر
 • نسخه اینترنتی هفته نامه اتحاد جنوب/شماره 1081
 • آخرین نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس
 • فرجامِ شگفتانه‌ی معجونِ اصولگرایانِ برخوردار و اصلاح‌طلبان بدلی!
 • تجلیل از حافظان پاکیزگی! / تصاویر
 • تصویر روز اتحادخبر(454)/ امامزاده ابراهیم(ع)
 • نتیجه رسمی انتخابات بوشهر، گناوه و دیلم/جمیری نماینده منتخب؛حیدریه دوم+آرا تمام نامزدها
 • تصویر روز اتحادخبر(455)/ زیبایی های دشتستان
 • پیام تشکر شهردار برازجان از حضور مردم شریف شهرستان دشتستان و استان بوشهر در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
 • ماسک رایگان در اختیار خانواده‌ها قرار می‌گیرد؛ خرید و فروش ماسک توسط داروخانه‌ها ممنوع شد
 • چند خانم به مجلس یازدهم راه یافتند؟/ اسامی و تعداد
 • شوخی با مسئولین/ شکایت صنف داربست فلزی ها از برخی کاندیداها
 • استفاده از ظرفیت اشتغال آزاد در بخش چغادک/ تصویب طرح جامع شهری چغادک با همکاری مسئولین /تصاویر
 • تاسیس هواپیمایی بومی " لیان ایر " در بوشهر/ برخورداری نیروهای بومی از ظرفیت های موجود اشتغال در استان
 • گفتگو با حقوقدان اصغر صفرپور کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه دشتستان
 • گفتگو با دکتر سید حبیب الله بحرالعلوم کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه دشتستان
 • حضور پرشور هواداران غلامرضا هوائی در ستاد مرکزی این کاندیدا/تصاویر
 • اسامی 9 کاندیدای تایید صلاحیت شده جدید در دشتستان
 • حضور سلیقه های مختلف در انتخابات موجب حضور حداکثری مردم می شود/ استیضاح شهردار آبپخش در اولین فرصت بررسی خواهد شد/ اتحاد جنوب در مسائل شهرستان و استان تاثیرگذار است
 • حل مشکل اشتغال با برنامه ریزی مدون/ به کارگیری جوانان بومی در دستگاهها دولتی
 • بازدید کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم از روستاهای تابعه حوزه انتخابیه خود/تصاویر
 • توسعه و ساماندهی بندر و گمرک گناوه/ جذب افراد بیکار در شرکت ها و تاسیسات منطقه / تصاویر
 • آغاز جشنواره اقوام ایرانی در بوشهر / تصاویر اختصاصی
 • نبود یک نماینده مقتدر و توانمند در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم/ رد صلاحیت نمایندگان فعلی زنگ خطری جدی است
 • ستاد مرکزی انتخابات غلامرضا هوائی در بوشهر افتتاح شد / تصاویر
 • اشتغال جوانان و افراد بیکار/ ساماندهی فوری بندر و گمرک ریگ / تصاویر
 • اسامی نهایی 102 کاندیدای انتخابات مجلس به تفکیک چهار حوزه انتخابیه استان بوشهر