امروز: چهارشنبه 29 آبان 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 19 شهريور 1398 - 13:40
با پیگیری های نماینده مردم دشتستان و موافقت مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور؛

اتحاد خبر:نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی یکم مردادماه ۹۸ طی نامه ای به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور خواستار ساماندهی بیمارستان مهر برازجان شد.به گزارش اتحاد خبر،بر اساس این گزارش، محمدباقر سعادت درخواست افزایش فضای ساختمان بیمارستان مهر برازجان، با توجه به نیاز منطقه را ۵۰۰۰ متر بیان کرد که مدیرعامل سازمان ...

اتحاد خبر:نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی یکم مردادماه ۹۸ طی نامه ای به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور خواستار ساماندهی بیمارستان مهر برازجان شد.

به گزارش اتحاد خبر،بر اساس این گزارش، محمدباقر سعادت درخواست افزایش فضای ساختمان بیمارستان مهر برازجان، با توجه به نیاز منطقه را ۵۰۰۰ متر بیان کرد که مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور با این درخواست موافقت کرد.مصطفی سالاری با توجه به درخواست نماینده مردم دشتستان در خصوص ساماندهی بیمارستان مهر، طی نامه ای به معاون درمان سازمان تامین اجتماعی درخواست مساعدت و همکاری در این خصوص را داد.


سالاری خطاب به معاون سازمان تامین اجتماعی نوشت: کمیته فنی مرکب از معاونت درمان دفتر فنی و نماینده اداری و مالی، ظرف هفته آتی از بیمارستان مهر برازجان بازدید به عمل آورده و طی دو برنامه کوتاه مدت و میان مدت برای توسعه بیمارستان بر اساس ارتقاء بیمارستان از تک تخصصی به چند بخشی، بررسی کاهش فضاهای اداری و مالی و پشتیبانی به فضای درمانی، جابجایی فضای بیمارستان از ساختمان اصلی به ساختمان جنبی و اضافه کردن زیربنای لازم باز و سبک پیش ساخته در طبقه فوقانی در صورت داشتن شرایط لازم فنی و توسعه ساختمان فعلی را ارائه نمایید.


بر اساس این گزارش، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی بنا به درخواست نماینده مردم دشتستان در خصوص ساماندهی بیمارستان مهر، ۱۹ شهریورماه، همزمان با عاشورای حسینی از وضعیت بیمارستان مهر برازجان به همراه نماینده مردم دشتستان، سرپرست فرمانداری و  مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بازدید کرد.


بازدید مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور از بیمارستان مهر برازجان / تصاویر اختصاصی اتحاد خبرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/06/19 - 14:31
0
0
در سیستم اجرایی تا درخواست از سوی خود مجموعه سازمان نباشد و کار کارشناسی درون سازمانی روی آن انجام نشود توصیه نماینده جنبه پیگیری دارد و ارتقا و زحمات خود مجموعه بیمارستان و تامین است
1398/06/19 - 14:11
1
1
انشاالله با همت دکتر سالاری و مسئولین دلسوز شهرستان این خواسته دیرینه مردم زودتر عملیاتی شود.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین