امروز: سه شنبه 26 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 03 شهريور 1398 - 13:13
شهردار برازجان خبر داد:

اتحاد خبر:هر ساله هفته‌ی دولت فرصت مناسبی است برای ارائه‌ی گزارشی جامع از عملکرد دستگاههای اجرایی کشور تا با در معرفی اقدامات انجام شده خود در طول یک سال فعالیت، مردم را از تلاشهای انجام شده آگاه نموده، بخشی از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در معرض قضاوت افکار عمومی قرار دهند. شهرداری برازجان نیز همچون دیگر...

اتحاد خبر:هر ساله هفته‌ی دولت فرصت مناسبی است برای ارائه‌ی گزارشی جامع از عملکرد دستگاههای اجرایی کشور تا با در معرفی اقدامات انجام شده خود در طول یک سال فعالیت، مردم را از تلاشهای انجام شده آگاه نموده، بخشی از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در معرض قضاوت افکار عمومی قرار دهند.

 

Image result for ‫شهردار برازجان‬‎

 

به گزارش اتحاد خبر،شهرداری برازجان نیز همچون دیگر ارگانها و دستگاههای اجرایی کشور همواره در این مسیر گام برداشته و از هفته‌ دولت به عنوان فرصتی برای ارتباط شفاف با مردم و به قضاوت گذاشتن عملکرد خود بهره برده است. هرچند روند اجرایی پروژه‌های احداث شده‌ی شهرداری برازجان به تناوب و در طول سال همواره اطلاع رسانی شده و شهروندان از کانال روابط عمومی شهرداری و نیز رسانه‌های خبری در جریان عملکرد دستگاه مدیریت شهری قرار دارند.


در هفته‌ دولت سال ۹۸ نیز شهرداری برازجان حضور پررنگی خواهد داشت


مهندس محمدی شهردار برازجان با اشاره به تلاشهای صورت گرفته در طول یک سال اخیر، شمار پروژه‌هایی که در هفته دولت سال جاری رسمن مورد بهره‌برداری قرار میگیرد را بیش از ۲۰ مورد اعلام نموده است.


وی با اظهار این نکته که پروژه‌های قابل افتتاح شهرداری برازجان در حوزه‌های مختلف مبلمان شهری، عمرانی و... است اظهار داشت: ۹۴،۹۰۶،۰۰۰،۰۰۰ ریال اعتبار اجرایی صرف طرح‌هایی همچون آسفالت کوچه‌ها و معابر، بهسازی و یا احداث خیابانها و پارکها، فضاهای تفریحی و... شده که بنا داریم در هفته‌ی دولت بصورت رسمی افتتاح کرده، در چرخه‌ی خدمت رسانی به شهروندان عزیز برازجانی قرار دهیم و این نشان میدهد شهرداری برازجان یکی از دستگاههای اجرایی فعال شهرستان و استان بوده است.


محمدحسن محمدی با تاکید بر این نکته که جلب رضایت شهروندان در کنار نگاه ویژه و کارشناسی به توسعه زیرساختهای شهری در راس برنامه‌های مدیریت شهری شهر برازجان قرار دارد، افزود: به لطف خدا و با تلاشی که مجموعه همکاران ما در شهرداری برازجان از خود نشان داده‌اند، آمارها از رضایت نسبی شهروندان برازجانی از عملکرد خدمتگزارانشان در مجموعه مدیریت شهری حکایت دارند و برای شهرداری برازجان هیچ افتخاری بالاتر از این نیست.


مهندس محمدی از چندین خیابان و گذر ۱۶ متری و ۱۲ متری، احداث فضاهای سبز و بهسازی پارکها بعنوان بخشی از طرحهای یاد شده نام برد و  ابراز امیدواری کرد تلاشهای مجموعه‌ی مدیریت شهری مورد رضایت و توجه شهروندان شریف برازجانی قرار بگیرد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/06/04 - 12:30
0
0
لطفا برنامه آموزش شهروندی مثل حفاظت محیط زیست ،منابع طبیعی ، پرورش گل و گیاه ، آموزشهای مهارت ها در ارتباط با شهر ،کوچه و محیط زندگی شهروندان .. را داشته باشید .
1398/06/04 - 08:28
0
0
درود وصد درود جناب شهردار
1398/06/04 - 07:47
0
1
درود و وقت بخیر جناب مهندس محمدی
لطفا ساکنان آبرسانی دوم را دریابید. جمعیت زیادی در این منطقه از شهر ساکن هستند اما از حداقل خدمات شهری نظیر آسفالت و روشنایی معابر محروم می باشند. در راستای توسعه متوازن شهر برازجان لازم است این قسمت از شهر در اولویت اجرای طرح ها و خدمات شهرداری قرار گیرد.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین