امروز: سه شنبه 26 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 03 شهريور 1398 - 10:48

اتحادخبر: ١٤مردادماه بود که نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه ای با معاون اول رییس جمهور در خصوص برخی از پروژه های عمرانی حوزه دشتستان گفتگو کرد و خواستار تامین اعتبار و بهسازی این پروژه ها شد. بر اساس این گزارش، معاون اول رییس جمهور در این نشست موافقت خود را جهت تکمیل شبکه ریلی راه آهن، تکمیل محور دالکی...

اتحادخبر: ١٤مردادماه بود که نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه ای با معاون اول رییس جمهور در خصوص برخی از پروژه های عمرانی حوزه دشتستان گفتگو کرد و خواستار تامین اعتبار و بهسازی این پروژه ها شد.

بر اساس این گزارش، معاون اول رییس جمهور در این نشست موافقت خود را جهت تکمیل شبکه ریلی راه آهن، تکمیل محور دالکی - کنارتخته، بهسازی محوطه سه راهی قلعه سفید- وحدتیه- سعدآباد، تکمیل محور کمربندی آبپخش به سمت بویری و تقاطع غیر هم سطح سعدآباد، بهسازی محور دهقائد - جتوط به بخش مرکزی سعدآباد، بهسازی محور نینیزک به کلمه، بهسازی محور نمازگاه به تنگ ارم، بهسازی محور اهرم به فراشبند(حد فاصل کلمه تا بوشکان)، احداث پل روستایی درودگاه و احداث پل تقاطع غیرهم سطح اعلام کرد.

بعد از درخواست نماینده مردم دشتستان و موافقت معاون اول رییس جمهور، امروز، در دومین روز از هفته دولت معاون اول رییس جمهور طی نامه ای به رییس سازمان برنامه و بودجه و وزیر راه و شهرسازی دستور پیگیری و رفع مشکلات عمرانی حوزه شهرستان دشتستان را داد.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/06/10 - 14:32
0
2
و باز هم خودرو شوتی جان یکی دیگر از هم وطن تان ما را گرفت. چرا فقط باید منطقه ما تاوان بدهد. آقای سعادت و فرماندار کجایند!؟ اگر قرار جلوی ماشین شوتی گرفته نشود. چرا دستور نمی دهید تا کامیون برود محموله ماشین شوتی که لباس گرم بنا به مشاهدات مردم در ماشین های شوتی، برای تهرانی هاست را بار کند و ببرد تمام بار 35 ماشین شوتی را می شود در 3 کامیون پر کرد و فرستاد یا فقط در یک تریلر کانتینردار. پلیس کجاست؟! خودروهای شوتی صبح ساعت 7 تا 9 و 11 تا 14 و 19 تا 22 در مسیر اهرم تا بوشکان جولان می دهند. چرا پلیس در ساعات فوق در مسیر نیست؟!

1398/06/04 - 07:50
0
2
بازم وعده های توخالی در تکمیل کنارگذر آبپخش!
جناب سعادت تو این چهار سال برای این قطعه راکد مانده چکار کردید که الان به یاد آن افتاده اید؟
1398/06/03 - 13:23
0
0
انتخابات نزدیک است!!!
1398/06/03 - 12:31
0
0
جدی؟چقد خوب.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین