امروز: سه شنبه 26 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 03 شهريور 1398 - 11:35
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهردر نشست با بانوان فعال اجتماعی دشتستان؛

اتحاد خبر: نشست هم اندیشی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با بانوان فعال اجتماعی دشتستان با حضور سرپرست فرمانداری دشتستان بعد از ظهر شنبه دوم شهریور ماه در سالن اجتماعات فرمانداری دشتستان برگزار شد. مجید خورشیدی با بیان موفقیت بانوان در جامعه افزود: عنصر خود اتکایی و اعتماد بنفستان را تقویت کنید و لازمه کار شماهاست تا ...

اتحاد خبر- مهشید شهنه مطلق: نشست هم اندیشی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با بانوان فعال اجتماعی دشتستان با حضور سرپرست فرمانداری دشتستان بعد از ظهر شنبه دوم شهریور ماه در سالن اجتماعات فرمانداری دشتستان برگزار شد.

به گزارش اتحاد خبر؛ مجید خورشیدی با بیان موفقیت بانوان در جامعه افزود: در تمامی کشورها خانم های موفقی هستند که بدون توجه و اتکا به جامعه مردانه توانسته اند موفق شوند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اظهار کرد عنصر خود اتکایی و اعتماد بنفستان را تقویت کنید و لازمه کار شماهاست تا با موفقیت بیشتری در جامعه پیش بروید.
خورشیدی تصریح کرد: دولت، اعتنای لازم را بر توانمند سازی بانوان دارد. ۳۰٪ از مناصب مدیریتی باید از میان خانم ها باشد. وی افزود: در استان بوشهر در ۶ سال گذشته دولت حدود ۶۰ نفر خانم، به مشاغل پست های مدیریتی میانی منصوب شدند.


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: در آخرین جلسه شورای اداری که چند هفته پیش برگزار شد، تصویب شد که در ارزیابی عملکرد فرمانداران و مدیران کل دستگاه های اجرایی سه شاخص مورد توجه توجه ویژه خواهد بود که این سه شاخص شامل ارتباط با رسانه، انتصاب جوانان و انتصاب بانوان است.
خورشیدی اظهار داشت: اگر مدیری تمام اقدامات خود را خوب انجام داده ولی در یکی از این سه بخش اختلالی در کار بیفتد، یقینا دیگر به عنوان مدیر نمونه شناخته نخواهند شد.
وی تصریح کرد: اگر امروز استاندار بوشهر انتصابات بانوان را جزء شاخص های ارزیابی عملکردی مدیران می داند، حتما در دوره های آینده با مطالبه گری شما بانوان ادامه پیدا خواهند کرد. لذا از حقتان اعراض نکنید و خودتان پیگیر و مطالبه گر باشید.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در خصوص مشکلات کاروانسرای مشیرالملک اضافه کرد: کاروانسرای مشیرالملک یا هر عمارت دیگری می تواند با مطالبه گری شما مشکلاتش برظرف شود. همچنین شهروند خوب، شهروند مطالبه گر است.
خورشیدی با اشاره به تحریم های ظالمانه کشورمان ادامه داد: سخت ترین تحریم های طول تاریخ بشریت بر ایران در حال اعمال است. به عنوان یک مسئول در جمهوری اسلامی می گویم یکی از دشوار ترین سال های اقتصادی کشور همین سال جاری است.
وی افزود: در کنار سخت ترین سال این دوران، یقین دارم که شما فعالین، در هر عرصه ای که هستید از جمله در عرصه ی سیاسی هم حضور پر رنگی خواهید داشت، چرا که ۵۰٪ جامعه را بانوان تشکیل داده است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین