امروز: سه شنبه 26 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 03 شهريور 1398 - 09:07
فرماندار کنگان:

اتحادخبر:  فرماندار شهرستان کنگان گفت: قطار هماهنگی و همدلی در کنگان جریان دارد.

اتحادخبر:  فرماندار شهرستان کنگان گفت: قطار هماهنگی و همدلی در کنگان جریان دارد.

قطار هماهنگی و همدلی در کنگان جریان دارد

 فتح‌الله نوروزی  در آیین افتتاح فانوس دریایی کنگان اظهار داشت: قطار هماهنگی و همدلی در کنگان جریان دارد و باعث کارهای بسیار خوبی در شهرستان شده است.

 

فرماندار کنگان ضمن گرامیداشت شهادت شهید رجایی و باهنر افزود: گسترش طرح‌های فرهنگی و عمرانی از اولویت های شهرداری‌ها است و بدون مشارکت مردم توسعه شهری محقق نخواهد شد که باید تعامل و مشارکت با مردم سرلوحه کار ادارت قرار بگیرد.

 

نوروزی گفت: افتخار ما تعامل و همگامی است، قطار هماهنگی و همدلی در کنگان جریان دارد، ۱۴ میلیارد در حوزه شهری به شهرداری کنگان حهت افتتاح در هفته دولت اختصاص داده شده است،هفته دولت فرصتی مغتنم جهت معرفی خدمات دولت به مردم شریف کنگان است.

 

شهردار کنگان در ادامه آیین افتتاح فانوس دریایی گفت: فانوس دریایی را به دریانوردان و دریادلان شهر کنگان تقدیم می‌کنم.

 

رحیم جمالی افزود: با حسن اعتماد اعضاء شورای شهر و مشارکت مردم میدان کوزه گری با هدف احداث ایجاد المان فانوس دریایی انجام شد، میدان کوزه گری بابت ساماندهی ترافیک و سردرگمی میدانی با قطر ۳۰  سانتی متر ایجاد شده است.

 

جمالی اضافه کرد: فانوس دریایی از قدیمی ترین ساخته های بشری به عنوان یکی از عجایب هفتگانه جهان است که به عنوان نشانه گذاری دریانوردان استفاده می‌شود، فانوس دریایی کنگان با داشتن نور اختصاصی برای راهنمایی دریانوردان ایجاد شده است.

 

وی گفت: مناره‌ها خاستگاه آتش افروختن در دریاها است، مناره‌ها در معماری اسلام به عنوان محل پخش نور استفاده شد  و در دنیا هزار و ۵۰۰ فانوس دریایی وجود دارد.حفظ و گسترش فانوس دریایی از اولویت فرهنگی کشورها است.

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین