امروز: دوشنبه 01 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 03 شهريور 1398 - 08:41
در اولین روز هفته دولت
اتحادخبر:  به مناسبت آغاز هفته دولت با حضور فرماندار تنگستان دو پروژه بند سنگ و ملاتی کنترل سیلاب در منطقه خائیز افتتاح و کلنگ زنی شد.
اتحادخبر:  به مناسبت آغاز هفته دولت با حضور فرماندار تنگستان دو پروژه بند سنگ و ملاتی کنترل سیلاب در منطقه خائیز افتتاح و کلنگ زنی شد.
۲ پروژه کنترل سیلاب در تنگستان افتتاح و کلنگ‌زنی شد

فرماندار تنگستان  در این آئین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های آبخیزداری در سطح شهرستان تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.

 

عبدالحسین رفیعی پور با تقدیر از تلاش‌های مجموعه منابع طبیعی و آبخیزداری استان و شهرستان تصریح کرد: با توجه به وضعیت بحران آبی که در تنگستان وجود دارد اجرای چنین طرح‌های بسیار مهم است.

 

وی ادامه داد: دغدغه همه مردم در حوزه تامین آب شرب و کشاورزی  و کنترل سیلاب است و امیدواریم اجرای این  پروژه ها به تقویت سفره های آب زیر زمینی کمک کرده و شاهد سرسبزی بیشتر در منطقه خائیز باشیم.

 

رفیعی پور بیان کرد: برای احداث بند سنگ و ملاتی کنترل سیلاب حوزه خائیز در منطقه بنیون  اعتباری بالغ بر ۹۳۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.

 

فرماندار تنگستان همچنین در آئین آغاز عملیات اجرایی بند سنگ و ملاتی کنترل سیلاب در منطقه تنگ گشی خائیز یاد آورشد: برای احداث بند سنگ و ملاتی کنترل سیلاب حوزه خائیز در منطقه  تنگ گشی اعتباری بالغ بر ۶۲۰ میلیون تومان از محل صندوق توسعه ملی در نظر گرفته شده است.

 

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین