امروز: سه شنبه 26 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 03 شهريور 1398 - 08:38
امام جمعه خارگ:

اتحادخبر: امام جمعه خارگ بر لزوم گسترش خدمات‌دهی به مردم این جزیره تاکید کرد و گفت: مسئولان قدر فرصت خدمت به مردم را بدانند.

اتحادخبر: امام جمعه خارگ بر لزوم گسترش خدمات‌دهی به مردم این جزیره تاکید کرد و گفت: مسئولان قدر فرصت خدمت به مردم را بدانند.

خدمتگزاری به مردم جزیره خارگ گسترش یابد

 حجت الاسلام موسی کمالی در دیدار با اعضای شورای اداری بخش ویژه خارگ که به مناسبت هفته دولت صورت گرفت اظهار داشت: خدمتگزاری به مردم  فرصتی ارزشمند برای مسئولان است که باید تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم به کار بگیرند.

 

وی افزود: شهیدان رجایی و باهنر باید برای همه مسئولان الگو باشند چون این شهیدان گران‌قدر دارای ویژگی‌های بسیار خوبی برای مسئولان هستند و داشتن این ویژگی‌ها در هر مسئولی می‌تواند او را موفق کند.

 

​محمود رضایی بخشدار ویژه خارگ اظهار داشت: جزیره خارگ به عنوان یکی از خطوط مقدم جبهه اقتصادی کشور در رونق تولید در حوزه مختلف دست آوردهای بسیاری داشته است، شرکت نفت فلات قاره و شرکت پتروشیمی از پیشتازان امر تولید در کشور هستند.

 

وی افزود: در سال‌های اخیر در جزیره خارگ سعی دولت بر آن بوده که اگر قرار به حل مشکلی باشد، به صورت زیر ساختی رفع شود و در بخش های مختلف به‌ویژه در بخش زیر ساخت های دریایی در حوزه اسکله و پایانه های مسافری پیشرفت خوبی داشتیم.

 

رضایی بیان کرد: در بحث زمین که یکی از مشکلات اصلی توسعه جزیره خارگ است متراژ بالایی زمین با همکاری مقامات ارشد استان و اداره بنادر و دریانوردی، برق استان در اختیار قرار گرفت که بخشداری برای توسعه پروژه های عمرانی در اختیار شهرداری قرار گرفته است.

 

​بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: وظیفه همه مسئولان خدمت به مردم شریف و لایق جزیره خارگ معنای واقعی کلمه مسئولیت خدمتگزاری به ولی نعمت است، در این هفته دستاوردهای دولت توسط مدیران به اطلاع مردم برسد چون این خدمات در حقیقت خدمات نظام اسلامی به مردم است و بیان این خدمات مردم را نسبت به انقلاب پایبندتر می‌کند.

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین