امروز: دوشنبه 01 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 شهريور 1398 - 11:55

اتحادخبر: مدیر کل ثبت احوال استان بوشهر با انتشار پیامی هفته دولت را گرامی داشت.

پیام مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر به مناسبت هفته دولت

اتحادخبر: مدیر کل ثبت احوال استان بوشهر با انتشار پیامی هفته دولت را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان بوشهر، اسکندر پاسالار در آغاز هفته دولت با انتشار پیامی این هفته را گرامی داشتند.

متن پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اگر با مقام و قدرتى که دارى، دچار تکبر و یا خود بزرگ بینى شدى، به بزرگى حکومت پروردگار که برتر از توست بنگر که تو را از آن سرکشى نجات مى دهد و تندروى تو را فرو مى نشاند و عقل و اندیشه ات را به جایگاه اصلى باز مى گرداند .

( مولی الموحدین، امام علی (ع) در نامه ای به مالک اشتر )

 

هفته اول شهريور ماه، که با نام و ياد شهیدان والا مقام “رجايي” و “باهنر” مزين و هفته دولت نامگذاري شده، فرصتي براي سرمشق قرار دادن روش و منش اين بزرگواران در زمینه خدمت رساني بي منت و خالصانه به مردم است . شهیداني که با داشتن روحیات انقلابي، مؤمن و پايبند به اصول اخلاقي، صداقت و راستي توانستند نام خود را در تاريخ حماسه آفرين انقلاب اسلامي جاودانه نمايند .

هفته دولت يادآور فداکاريهاي فرزندان پاک نهاد و نیکو سرشت انقلاب و تجلي بخش روزهاي خدمتگزاري است. تاريخ پرافتخار ايران اسلامي همواره شاهد ايثارگري ها و از خود گذشتگي هاي دلیرمرداني بوده که جان در طبق اخلاص نهاده و تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلاي انقلاب اسلامي بوده است. هفته دولت نمادي از وحدت ملت و دولت به عنوان يکي از افتخارات انقلاب اسلامي است که فرصت ارزشمندي براي تجديد پیمان و همسويي و تلاش هرچه بیشتر در راه تعالي و بالندگي ايران عزيز را فراهم آورده است . ضمن گرامیداشت ياد و خاطره شهداي کارمند، هفته دولت را به همه کارگزاران و کارمندان صديق دولت به ويژه همکاران متعهد و خدوم ثبت احوال استان بوشهر تبريک عرض نموده و موفقیت همگان را در عرصه هاي مختلف خدمت رساني به ويژه در راستاي امیدبخشي، توجه به حقوق شهروندي، مردم داري و نیک انديشي در حل مشکلات را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین