امروز: دوشنبه 05 اسفند 1398
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 30 مرداد 1398 - 06:35

اتحادخبر: فال روزانه چهارشنبه 30 مرداد 1398

اتحادخبر: فال روزانه چهارشنبه 30 مرداد 1398

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که 30 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی احساساتی، دارای قدرت تخیل قوی، طرفدار سادگی، خونگرم، مهربان و دارای اعتماد به نفس بالا هستید. شما در میان دوستان خود از احترام بالایی برخوردار هستید، اما باید سعی کنید لجبازی، کینه توزی و تنبلی های گاه و بیگاهتان را کنار بگذارید. امسال با وجود اینکه وضعیت مالی شما بهتر از قبل خواهد شد و میزان درآمدتان افزایش نسبتا چشمگیری خواهد داشت نخواهید توانست به اندازه ای که انتظار دارید پس انداز کنید و بالاتر رفتن هزینه ها و همچنین مخارج غیر مترقبه فرصت زیادی برای پس انداز کردن به شما نخواهند داد و شاید حتی احساس کنید که وضع مالیتان بدتر هم شده است! در محیط کارتان مسئولیت های بیشتری به عهده تان گذاشته خواهند شد و سمتی که در حال حاضر دارید تغییر خواهد کرد، حتی ممکن است بعضس از متولدین امروز در سالی که پیش رو دارند شغلشان را تغییر دهند. در نیمه ی دوم سال ارتباط با افراد و شرکت های خارجی و معاملاتی که به دنبال ان خواهد آمد سود زیادی را روانه ی حساب شما خواهند کرد که مخارجی که در ابتدای سال به شما تحمیل شده است را جبران خواهند کرد. ارتباط با شخصی که باورهای مذهبی و معنوی محکمی دارد شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد و باعث می شود از فشار و استرسی که در محیط کارتان به شما وارد می شود رهایی پیدا کنید. بعضی ها ممکن است ارثیه ای را دریافت کنند که می تواند وضع مالیشان را به طور غیر قابل باوری دگرگون کند. از غریبه هایی که سعی دارند خودشان را خیلی مهربان وصمیمی نشان دهند دوری کنید. متأهل ها روابط خوبی با همسرانشان خواهند داشت و مجردها هم شانس بالایی برای پیدا کردن عشق زندگیشان خواهند داشت. شهریور، آبان، بهمن و تیر بهترین ماه های سال هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

همه این را خیلی خوب می دانند که وقتی شما تصمیم می گیرید کاری را انجام دهیددیگر هیچ چیزی نمی تواند جلویتان را بگیرد. خوشبختانه امروز هم شما در رسیدن به اهداف و خواسته هایتان موفق خواهید بود، اما اگر بتوانید دیگران را نیز با خود همراه کنید نتایجی که به دست خواهید آورد خود شما را نیز شگفت زده خواهند کرد. البته خیلی هم هیجان زده نشوید، زیرا امروز مجبور خواهید بود به آن کارهای خسته کننده ای که اصلا کسی متوجهشان نخواهد شد اما به عهده تان هستند و باید انجام شوند هم رسیدگی کنید. شاید بهتر باشد برای انجام اینکارها هم از بقیه کمک بگیرید تا هر چه زودتر از شرشان راحت شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما امروز دارید به یک سفر کوتاه چند روزه و یا راه انداختن یک مهمانی همراه با دوستانتان در این آخر هفته فکر می کنید. اگر چنین قصدی دارید، به احتمال زیاد خود شما مجبور خواهید بود که تمام هماهنگی های لازم را انجام داده و برای این کار برنامه ریزی کنید. البته ابن موضوع اصلا باعث ناراحتی شما نخواهد شد، زیرا خیلی خوب می دانید که این کار را چطور باید انجام دهید و با چالش خاصی مواجه نخواهید شد. اصلا چطور است کمی بیشتر از همیشه تلاش کنید و سنگ تمام بگذارید و کاری کنید که دوستانتان خاطرات این اتفاق را هرگز فراموش نکنند. اگر درست برنامه ریزی کنید این آخر هفته می تواند به یکی از بهترین تعطیلات امسالتان تبدیل شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بهترین روز ماه و روز خوش شانسی شما خواهد بود. البته نباید فکر کنید که چون شانس به شما روی آورده است می توانید دست به سینه نشسته و منتظر دیدن موفقیت ها و خوش اقبالی هایتان بمانید. خود شما هم باید در این روند نقش فعالی داشته باشید و تمام توانایی ها و انرژی خود را برای رسیدن به خواسته هایتان به کار بگیرید. در واقع این خوش شانسی امروزتان هم به واسطه ی تلاش های قبلی شما به وجود آمده است! اگر به دنبال اطلاعات تماس شخصی هستید که فکر می کرده اید دیگر هیچ وقت با او تماسی نخواهید داشت اما حالا ناگهان گذرتان به او افتاده است، متأسفانه شانس زیادی برای پیدا کردن او نخواهید داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر امروز به شما پیشنهاد داده شد که گروهی را، چه در زندگی شخصی و چه در محیط حرفه ایتان، رهبری و هدایت کنید، این فرصت را از دست ندهید و آن را با کمال میل بپذیرید. شما امروز تمام حمایتی که نیاز دارید را دریافت خواهید کرد و در هر کاری که به عهده بگیرید موفق خواهید بود. نگران این نباشید که مبادا برای انجام این کار به اندازه ی کافی خوب نباشید. در واقع همه چیز بی آنکه شما مجبور باشید زحمت چندانی به خودتان بدهید به خوبی پیش خواهد رفت. علاوه بر این شما از اینکه بقیه ی گروه قبولتان دارند و با شما همراه و هم نظر هستند اطمینان دارید و این می تواند به برگ برنده ی شما تبدیل شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

روزی بهتر از امروز برای حل کردن مشکلات کوچکی که در حال حاضر دارید پیدا نخواهید کرد. مراجعه به پزشک برای یک بیماری جزئی، تعمیر ماشین لباس شویی خانه تان، پرداخت قبض ها و صورت حساب های عقب افتاده، همه و همه می توانند همین امروز انجام شوند. انجام همه ی این کارها، هرچند در نگاه اول بسیار وقت گیر به نظر می رسد، اما به بهترین و راحت ترین شکل ممکن پیش خواهد رفت و زمانی خیلی کمتر از آنچه خودتان انتظار دارید از شما خواهد گرفت. شاید حتی بتوانید در پایان روز با یکی از دوستان صمیمی تان قرار بگذارید و به کافه یا رستوران مورد علاقه تان بروید و در مورد کارهایی که امروز کرده اید با هم صحبت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید خودتان هم باورتان نشود و برای پذیرفتن این واقعیت آمادگی لازم را نداشته باشید، اما دیگر زمان خداحافظی با عقاید متعصبانه و سرسختانه تان فرا رسیده است. شما باید بپذیرید که کمی تفریح و خوش گذرانی در میان این همه مسئولیت و کارهای جدی که زندگی به شما تحمیل کرده است، نه به شما و نه به انجام کارهایتان لطمه ای وارد خواهد کرد. حتی می توانید از همین امروز شروع کنید و در میان این همه کاری که امروز روی سرتان ریخته است، برای زمانی هر چند کوتاه از همه مسئولیت ها فرار کرده و کار مورد علاقه تان را انجام دهید. سخت نگیرید، برای جبران زمانی که از دست می دهید وقت خواهید داشت!

فـال روزانـه - Daily Omen

نام آن را هر چه دلتان می خواهد بگذارید، نیروی الهی، فرشته ی نجات یا پری رویاها، نام آن هر چه که باشد، امروز نیرویی عجیب و مرموز به کمک شما آمده است تا به شما کمک کند سالم و سلامت تمام مشکلاتی که سر راهتان قرار گرفته اند را با موفقیت پشت سر بگذارید. در حال حاضر شما می توانید با اتکا به این نیروی جادویی که به کمکتان آمده است در انجام هر کاری که دلتان بخواهد موفق باشید. شما می توانید با خیال راحت حتی به تغییر سبک و یا محل زندگیتان هم فکر کنید. هدفتان هر چه که باشد شما به طور معجزه آسایی به ساده ترین و بی دردسرترین شکل ممکن به آن دست پیدا خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که کاری را آغاز کنید که به شما این امکان را می دهد تا از قدرت فوق العاده ای که در برقراری ارتباط با دیگران و همچنین در نوشتن دارید استفاده کنید؟ امروز می تواند بهترین فرصت ممکن برای انجام این کار باشد، زیرا به لطف شرایط کیهانی موجود این توانایی های شما در اوج خود قرار دارند و می توانید در انجام هر کاری که به این مهارت ها نیاز دارید موفق باشید. شاید حتی بتوانید به راه اندازی یک کسب و کار مستقل فکر کنید و به عنوان مثال یک انتشاراتی با مدیریت خودتان راه اندازی کنید! از اینکه هدف های بزرگ برای خودتان انتخاب کنید هراسی نداشته باشید، هیچ کاری برای شما غیر ممکن نیست.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر شما در این فکر بوده اید که نقل مکان کرده و در جای دیگری زندگی کنید، اتفاقات امروز خوب یا بد، ذهن شما را بار دیگر درگیر این ایده خواهند کرد و باعث می شوند که در تصمیم خود برای دور شدن از جایی که در حال حاضر در آن زندگی می کنید مصمم تر شوید. این جابجایی می تواند زندگی حرفه ای و یا شخصی شما را به طور جدی تحت تأثیر قرار دهد. وقت آن رسیده است که تصمیم خود را در رابطه با این موضوع قطعی کنید و به این بیندیشید که چه چیزی باعث شده تا به حال در عملی کردن آن درنگ کنید. خودتان را بلاتکلیف نگه ندارید و اگر می بینید جسارت کافی را ندارید و می خواهید سر جایتان بمانید، این ایده های بلندپروازانه را از ذهنتان خط بزنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز فوق العاده ای در انتظار شماست. همه چیز برای شما به راحتی آب خوردن خواهد بود و کارها درست طبق خواسته و برنامه ریزی شما پیش خواهند رفت. شاید مجبور باشید زمان زیادی را به انجام کارهایتان اختصاص بدهید،اما در پایان روز وقت و انرژی لازم برای اینکه زمانی را به تفریح و استراحت بگذرانید نیز برایتان باقی خواهد ماند. امروز زمان فوق العاده ای برای انجام کارها و فعالیت های گروهی است، پس از آن به خوبی استفاده کنید. شاید حتی بتوانید در کلاس و یا گروهی که فعالیت های ورزشی، هنری و اجتماعی انجام می دهد عضو شوید و کاری که دوست دارید را به عنوان عضوی از یک گروه انجام دهید و از آن بیشتر لذت ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید امروز خبرهای بدی در مورد مسائل مالی و وضعیت اقتصادیتان به شما رسیده باشند، اما خوشبختانه امروز بهترین فرصت ممکن برای رسیدگی به چنین مشکلاتی است و اگر از آن به بهترین شکل ممکن بهره نبرید دیگر به این زودی ها چنین فرصتی دست نخواهد داد. اگر شما می خواهید که مشکلات فعلی خود را با موفقیت پشت سر بگذارید در اولین قدم باید سعی کنید به شرایط از زاویه ی جدیدی نگاه کنید و در نگرش خود تغییراتی را ایجاد کنید. اگر بخواهید از همان روش های همیشگی استفاده کنید مسلما همان نتایج همیشگی را به دست خواهید آورد! خیالتان از اینکه همه چیز در نهایت روبراه خواهد شد راحت باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز برای شما روز نسبتا آرامی خواهد بود و مطمئنا این موضوع باعث رضایت و آرامش خاطر شما خواهد شد. شاید حتی هدیه هایی از طرف خانواده و دوستانتان دریافت کنید که نشان دهنده ی عشق و احترام آنها نسبت به شما هستند و این محبت و حمایت درست همان چیزی است که شما با شرایط روحی فعلیتان به آن نیاز دارید. امروز شما برعکس همیشه در رابطه ی عاطفیتان به کمی استقلال و آزادی نیاز دارید. اگر طرف مقابلتان بخواهد شما را بیش از اندازه غرق محبت خویش کند و تمام مدت به شما بچسبد اصلا حس خوبی نخواهید داشت و ترجیح می دهید در صورت امکان کمی تنها بمانید و اگر بشود با دوستان و خانواده تان وقت بگذرانید.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۰۴/ ۱۲/ ۱۳۹۸ [حدود 23 ساعت قبل]
» فال روزانه 14 / 11 / 1392 [بيش از 6 سال قبل]
» فال روزانه ۲۴/ ۱۱/ ۱۳۹۸ [حدود 11 روز قبل]
» فال روزانه ۲۱/ ۱۱/ ۱۳۹۸ [حدود 14 روز قبل]
» فال روزانه 1396/05/17 [بيش از 3 سال قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • نتیجه رسمی انتخابات دشتستان اعلام شد/ رضایی نماینده منتخب؛ مختاری دوم +آرا تمام کاندیداها
 • نتیجه رسمی انتخابات کنگان، دیر، جم و عسلویه/ احمدی نماینده منتخب؛ الماسی دوم+آرا تمام نامزدها
 • نتیجه رسمی انتخابات دشتی و تنگستان/ کرمی نماینده منتخب؛ زینبی دوم+آرا تمام نامزدها
 • تصویر روز اتحادخبر(452)/ مهمان ناخوانده
 • آخرین نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس
 • پیام تشکر شهردار برازجان از حضور مردم شریف شهرستان دشتستان و استان بوشهر در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
 • کشندگی "کرونا" کمتر از "آنفلوآنزا"/ اعلام آمار بیماری، روزانه ساعت ۱۳
 • هجوم ملخ‌های صحرایی در گناوه اطلاع رسانی شود
 • تصویر روز اتحادخبر(453)/ خرداد همین نزدیکی هاست
 • بیمارستان علی اصغر (ع) شیراز به عنوان مرجع درمانی مقابله با کرونا تجهیز شد
 • زمان پخش فصل دوم «عصرجدید» مشخص شد
 • در هنگام خرید چگونه کیفیت لباس را بسنجیم؟
 • کاپوچینو؛ نوشیدنی عالی برای روز‌های کم‌انرژی
 • نتایج اولیه انتخابات شیراز عصرشنبه اعلام می‌شود
 • روزانه ۱۰۰ هزار ماسک در استان فارس تولید می‌شود
 • باز کردن کمرگ بوشهر و آزاد کردن کالاهای تجاری/ مشکل بیمه عمر صیادان حل خواهد شد+تصاویر
 • حل مشکل مسکن مردم در تنگک / انتخاب مردم بر اساس شاخصه توانمندی+تصاویر
 • تکذیبیه مجمع اصلاح طلبان دشتستان/ این مجمع از هیچ کاندیدایی حمایت نمی کند
 • احداث بزرگترین مرکز خرید جنوب کشور در عالیشهر با امکانات رفاهی و ورزشی
 • توسعه کشت سیفی جات با بهره مندی بهینه از منابع آبی /تصاویر
 • نتیجه رسمی انتخابات دشتستان اعلام شد/ رضایی نماینده منتخب؛ مختاری دوم +آرا تمام کاندیداها
 • استقبال با شکوه از غلامرضا هوائی در جزیره خارگ/ با اجرای طرح جامع خارگ مشکل اسناد املاک حل خواهد شد / تصاویر
 • همیشه شعار داده ایم و دنبال توسعه نبوده ایم / تشکیل فراکسیون خلیج فارس در مجلس / تصاویر
 • انتخاب نماینده مجلس بر اساس توانمندی/ ساماندهی مشاغل خانگی با برنامه ریزی مدون+تصاویر
 • تجلیل از برگزیدگان آموزشگاه ریاضی رادیکال آب پخش+تصاویر
 • بازدید معاون عمرانی استاندار و هیات همراه از پروژه های عمرانی و گردشگری بخشهای شبانکاره و آبپخش/ تصاویر
 • استقبال پرشور و بی نظیر مردم گناوه در آخرین شب تبلیغات از دکتر هوائی / تصاویر
 • حل مشکلات آب زمین های کشاورزی منطقه با برنامه های کوتاه مدت/ در انتخابات گرایشی کاملا مردمی دارم/تصاویر
 • پیگیری حل مشکل احداث فرودگاه در منطقه / به کارگیری نیروهای بومی در رأس دستگاهها دولتی
 • انتخابات
 • تاسیس هواپیمایی بومی " لیان ایر " در بوشهر/ برخورداری نیروهای بومی از ظرفیت های موجود اشتغال در استان
 • استفاده از ظرفیت اشتغال آزاد در بخش چغادک/ تصویب طرح جامع شهری چغادک با همکاری مسئولین /تصاویر
 • گفتگو با حقوقدان اصغر صفرپور کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه دشتستان
 • گفتگو با دکتر سید حبیب الله بحرالعلوم کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه دشتستان
 • حضور پرشور هواداران غلامرضا هوائی در ستاد مرکزی این کاندیدا/تصاویر
 • اسامی 9 کاندیدای تایید صلاحیت شده جدید در دشتستان
 • حضور سلیقه های مختلف در انتخابات موجب حضور حداکثری مردم می شود/ استیضاح شهردار آبپخش در اولین فرصت بررسی خواهد شد/ اتحاد جنوب در مسائل شهرستان و استان تاثیرگذار است
 • حل مشکل اشتغال با برنامه ریزی مدون/ به کارگیری جوانان بومی در دستگاهها دولتی
 • بازدید کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم از روستاهای تابعه حوزه انتخابیه خود/تصاویر
 • توسعه و ساماندهی بندر و گمرک گناوه/ جذب افراد بیکار در شرکت ها و تاسیسات منطقه / تصاویر
 • آغاز جشنواره اقوام ایرانی در بوشهر / تصاویر اختصاصی
 • نبود یک نماینده مقتدر و توانمند در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم/ رد صلاحیت نمایندگان فعلی زنگ خطری جدی است
 • ستاد مرکزی انتخابات غلامرضا هوائی در بوشهر افتتاح شد / تصاویر
 • آیا اصولگرایان دشتستان از کاندیدای دور قبل خود عبور می کنند؟
 • اشتغال جوانان و افراد بیکار/ ساماندهی فوری بندر و گمرک ریگ / تصاویر