امروز: دوشنبه 01 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 مرداد 1398 - 08:39
با حضور پرشور مردم؛

اتحادخبر: مراسم جشن عید غدیر خم با حضورعاشقان و محبان اهل بیت (ع) در مسجد امام رضا(ع) شهر خورموج برگزار شد.

اتحادخبر: مراسم جشن عید غدیر خم با حضورعاشقان و محبان اهل بیت (ع) در مسجد امام رضا(ع) شهر خورموج برگزار شد.

جشن عید غدیر خم در خورموج برگزار شد  عبدالله نادری در این مراسم ضمن تبریک سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی و تمجید از ایثارگری و فداکاری این عزیزان و تبریک دهه امامت و ولایت اظهار داشت: در طول تاریخ در ارتباط با غدیر رویکردهای گوناگونی وجود داشته و برخی افراد علی رغم مستندات فراوان غدیر را انکار کردند.

وی با اشاره به اهمیت مسئله غدیر افزود: عده ای به غدیر عشق ورزیدند اما به صورت عاطفی و برخی نیز به صورت آئینی به آن نگاه می کردند.

 

نادری تصریح کرد: آن چیزی که  در غدیر مهم است زیستن آن بر احساس روح غدیر یعنی توجه به کلمات و بیانات امام علی (ع) در نهج البلاغه است.

 

وی یادآور شد: امروز دشمنان به خاطر مسائل هسته ای و نظامی با ما مشکل ندارند بلکه آنها با ماهیت جمهوری اسلامی ایران مشکل دارند و ترس آنها به خاطراین است که حکومت دینی الگویی برای جهان و همه ملت ها باشد.

 

نادری یادآور شد: امروز وظیفه ماست که پیام غدیر را گوش به همه جهانیان برسانیم و بدرستی به نسل جوان منعکس و به شبهات پاسخ داده شود.

 

وی بر ضرورت برگزاری برنامه های غدیر به صورت مردمی در سطح شهرستان تاکید کرد و ادامه داد: برنامه های غدیر باید به صورت مردمی و توسط خود آنها برگزار شود.

 

دبیر بنیاد غدیر شهرستان دشتی نیز گفت: از سال ۸۹ که بنیاد غدیر در سطح شهرستان راه اندازی شد برنامه های متنوعی برگزار شده است.

 

ابراهیم فربود افزود: در دهه ولایت برنامه های خوبی در تمامی نقاط شهرستان از جمله روستاها برگزار شده است.

 

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین