امروز: سه شنبه 26 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 مرداد 1398 - 14:30
در چهاردهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی؛

اتحاد خبر: چهاردهمین مجمع عمومی سالیانه حزب عدالت و آزادی ایران اسلامی در سالن همایش‌های شهید آوینی دانشگاه اصفهان برگزارشد. نکته قابل توجه، حضور فعال اعضای این حزب از استان بوشهر در کنگره مذکور بود. از استان بوشهر 13 نفر در این کنگره شرکت داشتند که از حیث تعداد نفرات بعد از اصفهان که مرکز برگزاری کنگره بود بیشترین تعداد نفرات شرکت کننده در...

حضور پررنگ بوشهری ها در کنگره سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی/ انتخاب مجدد اکبر صابری به عضویت شورای مرکزی

اتحاد خبر: چهاردهمین مجمع عمومی سالیانه حزب عدالت و آزادی ایران اسلامی در سالن همایش‌های شهید آوینی دانشگاه اصفهان برگزارشد.

در این کنگره سراسری که اعضای حزب عدالت و آزادی ایران اسلامی از 23 استان کشور حضور داشتند، اعضای جدید شورای مرکزی و دبیرکل جدید این تشکل سیاسی اصلاح طلب انتخاب شدند.

 

 

نکته قابل توجه حضور فعال اعضای این حزب از استان بوشهر در کنگره مذکور بود.

از استان بوشهر 13 نفر در این کنگره شرکت داشتند که از حیث تعداد نفرات بعد از اصفهان که مرکز برگزاری کنگره بود بیشترین تعداد نفرات شرکت کنندگان در کنگره متعلق به استان بوشهر بود.

 

نکته حائز اهمیت دیگر مدیریت کنگره توسط اکبر صابری رئیس منطقه بوشهر سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی بود.

وی که در ابتدای کنگره توسط کمیته تشکیلات، به عنوان نائب رئیس سنی کنگره به جایگاه هیات رئیسه دعوت شده بود بخاطر اداره موفق کنگره در دوره قبل، با رای حاضرین در کنگره به عنوان هیات رئیسه اصلی کنگره نیز انتخاب و مدیریت این جلسه مهم را برعهده گرفت.

 

صابری در طول بیش از 6 ساعت برگزاری کنگره، مدیریت خوب و موفقی ارایه داد که تحسین و تقدیر اعضای کنگره را در پی داشت. 

 

همچنین در انتخابات شورای مرکزی سازمان که 39 کاندیدا داشت و می بایست 21 عضو اصلی و 4 عضو علی البدل انتخاب می شد اکبر صابری با رای بالای اعضای سازمان در رتبه ششم منتخبین شورای مرکزی قرار گرفت.

 

صابری دو سال پیش نیز به عنوان عضو شورای مرکزی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی مورد اعتماد اعضای سازمان مذکور قرار گرفته بود ولی در جمع 25 نفره منتخبان رتبه هفدهم را به خود اختصاص داده بود.

 

 

اسامی منتخبین جدید شورای مرکزی این حزب به ترتیب حرف الفبا به این شرح است: حمید اشرفی، امان الله باطنی، بهراد بهشتی، کوروش خسروی، مسعود رهبری، رضا سالیانی، عارف سپهری، محمد شریف شاهی، اکبر صابری، علیرضا صادقیان، احسان طاهری، امیر طاهری، شیوا طاهری، الهام فخاری، پویا قلی پور، مهدی معنوی، مهدی مقدری، محبوبه منصوری، سعید نادری، علی ناظم زاده و سمیه وکیلی.

همچنین نفرات زیر به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند:
محمد مهدی توکلی، مهران ذکایی، وحید رضاییان و ایمان صفری.

 

 

این اعضا مرداد 98 تا مرداد 1400 در شورای مرکزی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی عضویت خواهند داشت.

 

مهدی مقدری و کوروش خسروی از اعضای شورای شهر اصفهان، الهام فخاری رئیس شورای اسلامی استان تهران، سعید نادری عضو شورای شهر اراک، علیرضا صادقیان معاون شهردار اصفهان، از جمله منتخبان شورای مرکزی سازمان عدالت و آزادی هستند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/05/30 - 12:34
0
0
مدیریت یک کنگره سراسری سیاسی توسط یکی از فرزندان دشتستان باعث افتخار است.
تبریک و آرزوی موفقیت روز افزون
1398/05/29 - 13:49
0
0
موفقیت جناب صابری را به کنشگران سیاسی استان بوشهر و شخص آقای صابری تبریک عرض می کنم. موفق و پیروز باشید
1398/05/28 - 08:05
0
0
درود بر حاج اکبر صابری فرزند نجیب و ارزشمند دشتستان بزرگ انشالله همیشه موفق باشید
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین