امروز: يکشنبه 24 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 24 مرداد 1398 - 08:43
استاندار بوشهر:

اتحاد خبر – ثریا شیری: استاندار بوشهر از موافقت معاون وزیر ارشاد برای راه اندازی موزه مطبوعات جنوب کشور در بوشهر خبر داد.عبدالکریم گراوند روز چهارشنبه در جشن روز خبرنگار با بیان اینکه رسانه های غربی باعث هجوم و جنگ اقتصادی در کشور ما هستند، اظهار کرد: قدرت رسانه های غربی در تاثیر جنگ اقتصادی باعث اثرات مخربی در...

موزه مطبوعات جنوب کشور در بوشهر راه اندازی می شود / رسانه های ایران دشمن را مایوس می کنند

اتحاد خبر- ثریا شیری: استاندار بوشهر از موافقت معاون وزیر ارشاد برای راه اندازی موزه مطبوعات جنوب کشور در بوشهر خبر داد.


عبدالکریم گراوند روز چهارشنبه در جشن روز خبرنگار با بیان اینکه رسانه های غربی باعث هجوم و جنگ اقتصادی در کشور ما هستند، اظهار کرد: قدرت رسانه های غربی در تاثیر جنگ اقتصادی باعث اثرات مخربی در کشور ایران شده است.


گراوند با اشاره به اینکه رسانه های ایران با کارهای هدفمند دشمن را مایوس و ناامید می کنند، افزود: رسانه های ایران در حوزه امیدآفرینی با عشق کار می کنند و با برنامه های هدفمند باعث ناامیدی و شکست دشمن می شوند.


وی تاکید کرد: تبعیض و بی عدالتی در حوزه مطبوعات باعث رنج جامعه شده است و امیدواریم در بحث کاغذ عدالت رعایت شود.


گراوند با تاکید بر استقبال از نقد، بیان کرد: خبرنگاران و رسانه ها می توانند به توسعه هدفمند استان و بخصوص در جنگ اقتصادی کمک کنند.


استاندار تصریح کرد: معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موافقت خود را با راه اندازی موزه مطبوعات جنوب کشور در بوشهر اعلام کردند که این موضوع بسیار مهم و ارزشمند است.


وی تصریح کرد: مناطق مرزی جنوب و به ویژه استان بوشهر می توانند در حوزه رسانه یاری گر کشور و انقلاب باشد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین