امروز: پنجشنبه 21 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 مرداد 1398 - 15:59
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر :

اتحاد خبر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: اقدامات لازم برای معرفی فرماندار دشتستان انجام شده است و به زودی حکم ایشان ابلاغ خواهد شد.به گزارش اتحاد خبر، مجید خورشیدی پیش از ظهر سه‌شنبه در نشست با مدیران خبرگزاری‌ها در استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های فراوانی است که تاکنون به خوبی ...

اتحاد خبر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: اقدامات لازم برای معرفی فرماندار دشتستان انجام شده است و به زودی حکم ایشان ابلاغ خواهد شد.

به گزارش اتحاد خبر، مجید خورشیدی پیش از ظهر سه‌شنبه در نشست با مدیران خبرگزاری‌ها در استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های فراوانی است که تاکنون به خوبی معرفی نشده است و رسانه‌ها نقش مهمی در این زمینه دارند.

فرماندار دشتستان انتخاب شد/ ابلاغ حکم در آینده نزدیک وی از جمله این ظرفیت‌ها به سیراف، روستای قرآنی چارک، مدرسه سعادت، تاریخ و ادبیات استان اشاره کرد و ادامه داد: امیدواریم خبرگزاری‌ها به عنوان رسانه رسانه‌ها بیش از پیش در این زمینه اطلاع‌رسانی کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در ارتباط با انتخابات پیش رو نیز بیان کرد: انتخابات در سرنوشت مردم تاثیر بسیار زیادی دارد و باید مردم را تشویق کنیم که از این حق خود استفاده کنند.

 

وی اضافه کرد: تلاش می‌شود تا زمینه برگزاری انتخابات باشکوه در تراز جمهوری اسلامی ایران فراهم شود و رسانه‌ها نیز باید زمینه انتخابات بی‌عیب و نقص را فراهم کنند.

 

خورشیدی با اشاره به اینکه مردم ستان بوشهر اهل تساهل و بردباری هستند، تاکید کرد: مسئولان نیز از این فرهنگ استفاه کرده و خود را بیشتر در عرصه مدارا قرار داده‌اند.

وی با بیان اینکه استان بوشهر کمترین تعارض را قبال رسانه‌ها داشته است، تصریح کرد: شاهد کمترین شکایات از رسانه‌ها در استان هستیم که به واسطه فرهنگ همین مردم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر تقویت ارتباط مدیران و رسانه‌ها اضافه کرد: یکی از شاخص‌های ارزیابی مسئولان استان بوشهر، میزان ارتباط با رسانه‌ها است.

 

خورشیدی در مورد انتخاب فرماندار شهرستان دشتستان بیان کرد: اقدامات لازم برای انتخاب فرماندار دشتستان انجام شده است و گزینه معرفی شده است و کارها در حال انجام است و پیگیری کردیم تا هر چه زودتر حکم ایشان ابلاغ شود.

جواد لقمان‌زاده سرپرست فعلی فرمانداری دشتستان به عنوان فرماندار دشتستان معرفی شده است.

 

منبع:مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/05/22 - 20:10
1
0
تبریک به دکتر لقمان زاده فرماندار دلسوز و پرتلاش وبومی شهرستان انشالله که با همت ایشان مشکلات عدیده مردم بویژه در زمینه های اشتغال و درمان و مسکن مهر و غیره برطرف گردد.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین