امروز: دوشنبه 18 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 20 مرداد 1398 - 11:31
تجلیل نماینده دشتستان از خبرنگاران هفته نامه اتحاد جنوب و اتحاد خبر؛

اتحادخبر: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه 17 مرداد ماه با حضور در دفتر هفته نامه "اتحاد جنوب" و پایگاه خبری تحلیلی "اتحاد خبر" از خبرنگاران این رسانه ها تجلیل کرد. محمد باقر سعادت خاطر نشان کرد: هفته نامه "اتحاد جنوب" ریش سفید رسانه های شهرستان و بعضا استان است و تا به حال تمام حرکت و قدم آن بر مبنای عدالت و انصاف بوده است...

اتحادخبر- مهشید شهنه مطلق: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه 17 مرداد ماه با حضور در دفتر هفته نامه "اتحاد جنوب" و پایگاه خبری تحلیلی "اتحاد خبر" از خبرنگاران این رسانه ها تجلیل کرد.


محمد باقر سعادت ضمن تبریک روز خبرنگار به همه ی خبرنگاران و اصحاب رسانه با بیان اینکه همه ی ایام متعلق به خبرنگار است اظهار کرد: ماموریت خبرنگار بسیار گسترده است و خبرنگاری رسالت بسیار بزرگی است.

 

وی با اشاره به اینکه خبرنگاران و آموزش و پرورش دو نهاد مقدس هستند، افزود: همانند رسالت اصلی پیامبران، خبرنگاران هم وظیفه آگاهی بخشیدن به جامعه و نشان دادن مسیر حق به مردم را بر عهده دارند.


وی یادآور شد: اصحاب رسانه و قلم همان رسالت پیامبران و امامان معصوم ما را بر عهده دارند، و خبرنگاران وظیفه دارند مسیر حق را به مردم بیاموزند و نقش خبرنگاران می تواند موثرتر از معلم ها باشد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس با تاکید بر اینکه خبرنگاران باید در قلم خود انصاف را رعایت کنند، گفت: قضاوت خبرنگاران اگر در مسیر حق نباشد قطعا در کوتاه مدت دچار چالش جدی خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: هفته نامه "اتحاد جنوب" ریش سفید رسانه های شهرستان و بعضا استان است و تا به حال تمام حرکت و قدم آن بر مبنای عدالت و انصاف بوده است.

سعادت با اشاره به تاثیر خبرنگاران در آگاهی بخشی جامعه تصریح کرد که مردم باید بدانند هر قوایی چه وظیفه ای دارد و همانطور که مردم برای رفع مشکل آب و برق به دادگستری مراجعه نمی کنند برای حل هر مشکلی هم به نماینده مجلس که در قوه مقننه است مراجعه نکنند.


وی با توجه به انتخابات دوره بعدی مجلس گفت: اگر به این نتیجه برسم که می توانم منشاء خیر و خدمتی باشم حتما به انتخابات مجلس ورود میکنم و بقیه ی آن با مردم است.

سعادت افزود: در این دوره با تمام چالش ها و شرایط های نابسامان اقتصادی که وجود داشته ما کارهای بزرگی انجام داده ایم؛با توجه به اینکه بیمارستان 17 شهریور بدون ردیف بودجه ملی بوده ما توانستیم برای آن اعتبار ملی بگیریم.

وی همچنین با تاکید رسیدگی به بخش کشاورزی و نخیلات اضافه کرد: سد دالکی در امر کشاورزی بسیار موثر است و این پروژه تحول بزرگی در بحث کشاورزی و نخیلات است که ما موفق شدیم با حمایت استاندار سابق و استاندار فعلی بودجه بسیار خوبی را برای طرح تحول کشاورزی دشتستان بگیریم.

نماینده دشتستان افزود:در بحث حل مشکلات آب برازجان و سایر مناطق دشتستان پیگیری های زیادی کردیم و الحمدالله امسال شرایط نسبت به سال گذشته بسیار بهتر شده است.

وی افزود: در مجموع من در 29 مورد بودجه ملی برای طرح ها و پروژه های دشتستان گرفته ام که کار چندان ساده و آسانی نبوده است.


در ابتدای این دیدار اکبر صابری مدیر مسئول اتحاد جنوب ضمن تبریک روز خبرنگار، گزارشی از فعالیت های اتحاد جنوب و اتحاد خبر ارایه داد و از توجه نماینده دشتستان به روز خبرنگار و حضور در دفتر این نشریه تشکر و قدردانی کرد.

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/05/20 - 13:54
1
4
آقای سعادت شما تو این چهار سال خیلی زحمت کشیدید ازجمله در بحث راه آهن که بودجه در اختیار نماینده را به آن کاراختصاص دادید ومردم حوزه استحفاظی خودرا ازاین طرح ملی وحیاطی محروم کردی ونام نیکی برای خود به یادگارگذاشتی...........
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین