امروز: يکشنبه 03 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 مرداد 1398 - 10:41

اتحادخبر: رئیس سازمان بهزیستی کشور درباره افزایش مستمری و زمان آن توضیحاتی را ارائه کرد.

اتحادخبر: رئیس سازمان بهزیستی کشور درباره افزایش مستمری و زمان آن توضیحاتی را ارائه کرد.

 

وحید قبادی دانا با اشاره به تشکیل جلسه‌ای با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی، ایزدی رئیس سازمان هدفمندی یارانه، میدری معاون رفاهی اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و همچنین نماینده سازمان مدیریت برنامه و بودجه اظهار کرد: این جلسه حدود 3 تا 4 ساعت به طول انجامید و در واقع در این جلسه، راهکار افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی بررسی شد.

 

وی تصریح کرد: در این جلسه سازوکار افزایش مستمری مددجویان و همچنین محل تامین منابع مورد بررسی قرا ر گرفت و اعضای جلسه تاکید بر افزایش مستمری مددجویان در سال 98 داشتند.

 

رئیس سازمان بهزیستی کشور ادامه داد:‌ البته این افزایش منوط به تامین اعتبار و با توجه به شرایط سخت اقتصادی برای دولت است اما قطعا این افزایش در سال 98 انجام خواهد گرفت.

 

وی دربار میزان و زمان اجرای افزایش مستمری مددجویان گفت: هم‌اکنون نمی‌توان میزان آن را اعلام کرد اما در این جلسه ضرب‌العجلی برای افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی اعلام شد.

 

 

 

تسنیم


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/05/29 - 02:09
0
0
چه‌ ضرب العجلی‌۵ماه‌گذشته‌ هنوز‌ اضافه نشده
1398/05/17 - 12:06
0
0
سلام
به نظر من اگر مقداری از افزایش حقوق کارمندان پزشکان پرستاران معلمان و مدیران شرکت های خودروسازی بانک ها و... را به نهادهایی مثل بهزیستی اختصاص دهیم قطعا بسیاری از مشکلات این قشرآسیب پذیر رفع خواهد شد.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین