امروز: دوشنبه 01 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 مرداد 1398 - 08:15
نماینده دشتستان در دیدار با معاون اول رییس جمهور؛

اتحاد خبر: طی دیداری که ۱۵ مردادماه بین نماینده مردم دشتستان و معاون اول رییس جمهور برگزار شد، مشکلات دشتستان در حوزه های مختلف به سمع معاون اول رییس جمهور رسید.به گزارش اتحاد خبر،نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار با بیان مشکلات حوزه بهداشت و درمان اظهار کرد: شهرستان دشتستان به عنوان وسیع ترین ...

اتحاد خبر: طی دیداری که ۱۵ مردادماه بین نماینده مردم دشتستان و معاون اول رییس جمهور برگزار شد، مشکلات دشتستان در حوزه های مختلف به سمع معاون اول رییس جمهور رسید.

به گزارش اتحاد خبر،نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار با بیان مشکلات حوزه بهداشت و درمان اظهار کرد: شهرستان دشتستان به عنوان وسیع ترین شهرستان استان بوشهرکه بالغ بر یک چهارم جمعیت استان را در خود جای داده است به عنوان تنها شهرستان فاقد منابع درآمدی نفت و گاز و پتروشیمی است؛ این شهرستان در بسیاری از زمینه های بهداشت و درمان فاقد زیرساخت های توسعه بوده و از حیث خدمات رسانی به شهروندان با کمبودها و مشکلاتی مواجه است.

محمدباقر سعادت تکمیل بیمارستان هفده شهریور برازجان، تکمیل بیمارستان محلی تنگ ارم، تکمیل مرکز بستر درمانی شهر کلمه و تجهیزات مرکز بستر درمان شبانکاره را مشکلات مهم بهداشت حوزه دشتستان اعلام کرد و ادامه داد: بیمارستان شهید گنجی برازجان نیازمند احداث پانسیون پزشکان و ۱۰ دستگاه آمبولانس است؛ امیدوارم با همکاری های شما در آینده ای نزدیک شاهد رفع مشکلات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان باشیم.

سعادت با اشاره به نیمه تمام ماندن بسیاری از پروژه های عمرانی این شهرستان خواستار تامین اعتبار جهت تکمیل سد دالکی، تکمیل سد آبیاری ارغون، تکمیل سد کلمه، تکمیل شبکه پایین دست سد ریسعلی دلواری، بازسازی ۳۰ کیلومتر شبکه خط انتقال برازجان و احداث مخزن ۲۰ هرار متر مکعبی برازجان شد.

وی خواستار احداث ۱۲ مخزن ۸ هزار مترمکعبی جهت آبرسانی به ۲۵ روستای شهرستان شد و ادامه داد: تکمیل آبرسانی به ۲۶ روستای حوزه شمالی شهرستان و بازسازی شبکه های آبرسانی دهداران از اولویت های این شهرستان در خصوص رفع مشکلات آب است.

نماینده مردم دشتستان با تاکید بر رفع مشکلات برق این شهرستان خواهان احداث پست فوق توزیع ۶۶ کیلو وات شماره ۶ برازجان شد و بیان داشت: راه اندازی ایستگاه ۲۳۰ کیلو ولت شبانکاره، پست ۱۳۲ کیلو ولت شهر کلمه و نصب ترانس و توسعه فشار متوسط وضعیت شهری و روستایی از مطالبات مردم این شهرستان است.

محمدباقر سعادت خطاب به اسحاق جهانگیری با بیان اینکه نسبت به تامین اعتبارات لازم از محل اعتبارات در اختیار نهاد رییس جمهوری و سازمان برنامه و بودجه کشور به صورت خاص و خارج از سهمیه های مصوب شده، روستاها و شهرهای دشتستان را مورد حمایت خود قرار دهید، اضافه کرد: این اعتبارات باید در اختیار ۹ شهرداری شهرستان قرار گیرد تا در جهت پیشرفت و آبادانی این شهرستان بیش از پیش تلاش کنند؛ کمک های بلاعوض جهت ساماندهی روستاها در اختیار ۲۰۰ روستای حوزه انتخابیه قرار گیرد؛ ۱۰ هزار تن قیر مازاد بر سهمیه در اختیار شهرداری ها و ۱۰ هزار تن قیر مازاد بر سهمیه در اختیار روستاهای این شهرستان جهت آبادانی و آسفالت کردن معابر و خیابان ها قرار داده شود.


وی خواهان ساماندهی ماشین آلات شهرداری ها و دهیاری های این شهرستان شد و افزود: پروژه های عمرانی این شهرستان جهت تکمیل نیاز به اعتبارات مورد نظر دارند، در این خصوص نیز اقدامات و همکاری های لازم را با این شهرستان داشته باشید.

سعادت ضمن درخواست تامین اعتبار جهت ساماندهی سیستم سرمایشی و تجهیزات مدارس دشتستان اظهار کرد: شهرستان دشتستان یکی از قطب های کشاورزی جنوب کشور است، لذا در خصوص بهینه سازی زیرساخت های لازم در حوزه نخیلات و تکمیل پروژه اصلاح شیوه آبیاری نخیلات ۲۴۰۰ هکتاری سعدآباد و ایستگاه پمپاژ آن نیازمند اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان هستیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص مشکلات حوزه ی ورزش درخواست تامین اعتبار جهت تکمیل استادیوم ورزشی برازجان و مجموعه های ورزشی ۶ بخش شهرستان دشتستان شد و افزود: شهرستان دشتستان دارای استعدادهای بسیار درخشانی در زمینه های ورزشی است؛ به صورتی که برخی از ورزشکاران ما در کشور و جهان رتبه های بسیار خوبی را کسب کرده اند؛ در این راستا جهت فعالیت بخشی به توانمندی های بالقوه این جوانان نیازمند مساعدت های لازم جهت فراهم آوری زیرساخت های مکفی برای جوانان این شهرستان هستیم تا بتوانیم در آینده شاهد افتخار و سرافرازی بیش از پیش این ورزشکاران باشیم.

بر اساس این گزارش، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور ضمن تشکر از پیگیری های نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی جهت رفع مشکلات حوزه انتخابیه خود، قول مساعدت و همکاری های لازم در خصوص مشکلات مطرح شده را به نماینده مردم دشتستان داد.

 

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/05/19 - 07:41
0
3
سلام اغای سعادت.... به نظر خودتون زود به فکر مشکلات دشتستان نیفتادید؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
ای واااااااااااای
1398/05/17 - 00:49
0
3
آقای سعادت شما بروید بودجه در اختیار نماینده را خرج راه آهن که به دشتستان جفا شده بدید مردم از این وعده ها گوششان پراست
1398/05/17 - 00:03
0
3
این چنین نفراتی منتخب شما هستند!
خود کرده را تدبیری نیست.
1398/05/16 - 22:15
0
3
آقای نماینده رقم های درخواستی رامی گفتی برات جمع می زدندبعدمی نوشتی من که جمع سرانگشتی زدم شدبیش از3000میلیاردفکرنمی کنی سنگ بزرگ (گت..) نشونه نزدنه
1398/05/16 - 22:01
0
2
این چنین وعده هاتازگی نداره بنابه گفته خودتان پس ازگذشت 5ماه از سال از اعتبار 103 میلیاردی در اختیار نمایندگان تخصیصی به راه آهن تنها 4 میلیارد ابلاغ شده چگونه انتظاردارید تحقق چنین درخواست هائی را مردم باورکنند ؟
1398/05/16 - 18:31
0
3
آقای سعادت
بازم مثل همیشه پروژه های نیمه تمام مجتمع فرهنگی سه بخش آبپخش، شبانکاره و سعدآباد در پیگیری شما محلی از اعراب نداشتند! ای کاش در چهار سال عمر نمایندگی شما این پروژه ها حتی یک درصد هم پیشرفت فیزیکی داشتند.
1398/05/16 - 12:54
0
4
باسلام؛وتشکر از پیگیری های نماینده محترم ،دوتا سوال داشتم
۱ـآقای نماینده این ۴سال کجا تشریف داشتن که حالا که نزدیک به انتخابات شده به فکر افتادن
۲ـچرا دیدار با آقای جهانگیری،که در شرایط فعلی اختیاراتشون در دولت محدود شده است و عملا هیچ کاره هستن
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین