امروز: يکشنبه 03 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 13 مرداد 1398 - 10:06
شهردار برازجان/ چرخهای توسعه، روان تر از همیشه میچرخد؛

اتحادخبر: "آبادانی مناطق کمتر توسعه یافته شهر برازجان و تلاش برای توسعه متوازن همه مناطق شهر"، اینها عباراتی است که طی یکی دو سال اخیر بارها و بارها از زبان شهردار و مدیران شهرداری شنیده ایم.سخنانی که نشان میدهد محمدحسن محمدی و مجموعه همکارانش در شهرداری برازجان نصب العین خود قرار داده اند تا مناطق کمتر توسعه یافته شهر نیز پا به...

 

اتحادخبر: "آبادانی مناطق کمتر توسعه یافته شهر برازجان و تلاش برای توسعه متوازن همه مناطق شهر"، اینها عباراتی است که طی یکی دو سال اخیر بارها و بارها از زبان شهردار و مدیران شهرداری شنیده ایم.


سخنانی که نشان میدهد محمدحسن محمدی و مجموعه همکارانش در شهرداری برازجان نصب العین خود قرار داده اند تا مناطق کمتر توسعه یافته شهر نیز پا به پای محله هایی که اصطلاحا به بالاشهر معروفند رشد و توسعه را تجربه کنند و از حداقل امکانات شهری بهرمند شوند.


احداث مراکز تفریحی، توجه به اصلاح معابر، اجرای برنامه های فرهنگی و دیگر مولفه های توسعه در مناطق محروم مانده شهر را باید نمونه های بارز این نگاه در متولیان حوزه مدیریت شهری دانست.


طی روزها و هفته های قبل خبرهایی مبنی فعالیتهای شهرداری در محله هایی همچون محله کارگر، کلیجا و خضر، علی آباد، بلوار امام خامنه ای و دیگر نقاط شهر منتشر شد و حالا شاهد فعالیتهای عمرانی شهرداری برازجان در خیابان شهید دستغیب (بهداشت حسین آباد) واقع در بلوار جمهوری اسلامی هستیم.


از شهرداری برازجان خبر میرسد که طی هفته های اخیر تلاشهای جهادی برای اصلاح معابر خیابان بهداشت حسین آباد شکل گرفته و شهرداری توجه ویژه به این منطقه محروم و مظلوم شهر را در دستور کار قرار داده است.


مهندس محمدی شهردار برازجان در این زمینه میگوید:


خیابان شهید دستغیب از جمله مناطقی است که متاسفانه از کمترین امکانات شهری برخوردار است. عدم وجود امکانات تفریحی و فرهنگی از یکسو و عدم توجه به امکانات زیرساختی از دیگر سو سبب شده مردم شریف این منطقه از امکانات حداقلی که شایسته شهروندان عزیز است بی بهره باشند و این موضوع باعث شده آسیب های اجتماعی فراوانی را در این منطقه شاهد باشیم. به همین دلیل تلاش میکنیم خدمتی هرچند کوچک در حد توانمان به این مردم شریف ارائه کنیم. در همین راستا طی هفته های اخیر و با همت همکاران پرتلاشمان در حوزه معاونت عمرانی شهرداری برازجان عملیات اجرایی بهسازی کوچه های خاکی خیابان شهید دستغیب در دستور کار قرار گرفت و در اقدامی جهادی تعداد ۱۱ کوچه در این محله مورد بازسازی قرار گرفته و عملیات زیرسازی آنها به انجام رسیده است. ان شا الله این خدمات که در آینده ادامه خواهد یافت و تکمیل خواهد شد مورد رضایت ساکنین عزیز این محله قرار بگیرد و گامی موثر در توسعه همه جانبه این منطقه از شهر باشد.
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/05/13 - 13:15
0
1
خدا قوت به مهندس محمدی شهردار پرتلاش و مردمی برازجان.
1398/05/13 - 12:31
0
0
درود بر شهردار پرتلاش.خدمت شهردار عزیز عرض کنم که بعضی از خیابانها متاسفانه هیچگونه سطل زباله ای موجود نمیباشد واکثرا زباله ها در کنار خیابان رها شده.بخصوص بلوار امام خامنه ای وبلوار بین فلکه مجاهد برازجانی و امام خامنه ای یا فلکه آرامگاه تا فلکه مجاهد برازجانی.بارها شده که کیلومترها مسافتو طی کردم تا سطلی پیدا شده و زباله را درون اون انداختم.تشکر
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین