امروز: شنبه 05 مهر 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 مرداد 1398 - 23:36

اتحاد خبر :نمایش حسن کچل به کارگردانی مهسا رهسپار، نویسندگی محمدرضا شمس و تهیه کنندگی امید توانا از ۳۰ تیر ماه تا ۴ مرداد ماه به روی صحنه رفت.مهسا رهسپار در گفتگو با اتحاد خبر در این باره گفت : نمایش حسن کچل برگرفته از داستان های کهن ایرانی و درباره کاهلی و تاثیر آن در زندگی کودکان است...

اتحاد خبر _ مهشید شهنه مطلق:نمایش حسن کچل به کارگردانی مهسا رهسپار، نویسندگی محمدرضا شمس و تهیه کنندگی امید توانا از ۳۰ تیر ماه تا ۴ مرداد ماه به روی صحنه رفت.مهسا رهسپار در گفتگو با اتحاد خبر در این باره گفت : نمایش حسن کچل برگرفته از داستان های کهن ایرانی و درباره کاهلی و تاثیر آن در زندگی کودکان است. دلیل انتخاب این نمایش آشنایی و مواجهه کودکان عصر حاضر با داستان های کهن و فرهنگ و ادبیات غنی سرزمین مان هست. این نمایش کاری از هنرجویان دوره تئاتر کودک در آموزشگاه هنرهای نمایشی صورتک و زیر نظر بنده تولید شده است.

 


وی افزود :  به منظور بالا بردن مهارت های بازیگران و عوامل اجرایی - که همگی کودک هستند،- طراحی و ساخت دکور و انتخاب لباس و سایر موارد با خود هنرجویان بوده است که در نتیجه می توان گفت این اثر به طور کامل توسط خود کودکان تولید شده و من تنها نقش هدایت و راهنمایی را بر عهده داشتم.


این بازیگر ‌و کارگردان تئاتر در پایان گفت : از مردم و فعالان فرهنگی به خاطر استقبال بسیار خوب شان سپاسگزارم و در صورت حمایت و درخواست تماشاگران اجرای آن تمدید خواهد شد.

در این نمایش نوید کریمی، محمد احمدی، محمد بوشهری، آرشام حیاتی، ترنم پورجم، طاهره فخرایی، فاطمه قاسمی، سیده مبینا حسینی، دریا زارعی، آیناز سلیمی، فاطمه بهبهانی، سارا شیخ بن تعیم، آلما توکلی، ریحانه پور عباسیان، فاطمه اصغر زاده ایفای نقش می کنند.


نمایش حسن کچل از ۳۰ تیر تا ۴ مرداد هر شب ساعت ۲۱ در تالار فرهنگ برازجان به روی صحنه می رود.

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1399/05/11 - 17:29
0
2
تئاتر یعنی زندگی....
خسته نباشید امیدوارم بازم رو صحنه ببینمتون
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها