امروز: شنبه 02 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 مرداد 1398 - 08:58
مدیرکل راه و شهرسازی بوشهر:

اتحادخبر:  مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از سکونت ۳۰ درصد جمعیت ۱۲ شهر استان بوشهر در محلات ناکارآمد خبر داد.

اتحادخبر:  مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از سکونت ۳۰ درصد جمعیت ۱۲ شهر استان بوشهر در محلات ناکارآمد خبر داد.

سکونت ۳۰ درصد جمعیت ۱۲ شهر استان بوشهر در محلات ناکارآمد  فرزاد رستمی در نشست ستاد بازآفرینی محلات هدف استان بوشهر اظهار داشت: در ۱۲ شهر استان محلات ناکارآمد را داریم که در مجموع هزار و ۶۸۵ هکتار مساحت و ۱۸۳ هزار نفر جمعیت دارند.

وی با بیان اینکه ۳۰ درصد جمعیت ۱۲ شهر استان بوشهر در محلات ناکارآمد سکونت دارند خاطرنشان کرد: در شهرهای برازجان و بوشهر ۱۱ محله برای اجرای طرح‌های روبنایی و زیرساختی تعیین شده است.

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با اشاره به صدور ۳۷۸ پروانه برای نوسازی واحدهای مسکونی در بافت‌های فرسوده بیان کرد: در این راستا هزار ۵۹۰ واحد مسکونی احیا می‌شود.

 

اعمال تخفیف صدور پروانه ساختمانی

 

وی با تاکید بر لزوم اعمال تخفیف صدور پروانه ساختمانی توسط شهرداری‌ها به ویژه شهرداری بوشهر افزود :۱۲.۳ میلیارد ریال از پروژه‌ها در بافت ناکارآمد شهری برازجان، ۲۰ میلیارد ریال برای شهر بوشهر و ۸.۷ میلیارد ریال برای شهر خورموج مصوب شده است.

 

رستمی ادامه داد: در مجموع ۴۱ میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های دیوار حفاظتی، سرای محله، چمن مصنوعی ورزشی، سالن ورزشی، زیرساخت‌های عمران شهری، فضای بهداشتی، درمانی و آموزشی مصوب شده است.

 

وی با بیان اینکه از ۳۴ هزار و ۷۱۵ واحد مسکن مهر در استان بوشهر تاکنون ۳۱ هزار و ۶۵۷ واحد تکمیل و واگذار شده بیان کرد: دو هزار و ۳۲ واحد مسکونی مهر استان بوشهر امسال افتتاح و واگذار و ۵۲۸ واحد دیگر سال آینده تکمیل می‌شود.

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین