امروز: چهارشنبه 20 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 تير 1398 - 07:41
مدیرعامل برق بوشهر:

اتحادخبر:  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: یکی از مهمترین پست‌های فوق توزیع کنگان به زودی وارد مدار می‌شود.

اتحادخبر:  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: یکی از مهمترین پست‌های فوق توزیع کنگان به زودی وارد مدار می‌شود.

یکی از مهمترین پست‌های فوق توزیع کنگان به زودی وارد مدار می‌شود

 به به گزارش اتحادخبر، اردشیر مذکوری در جریان بازدید از پست فوق توزیع کنگان ضمن تشکر و قدردانی از همکاری و حمایتهای خوب مجموعه استانداری بوشهر خصوصاً معاونت محترم هماهنگی و امور عمرانی و اقدامات ارزشمند شرکت برق منطقه ای، اظهار داشت: این پست یکی از مهم ترین پست های منطقه جنوب استان است که با ظرفیت ۱۰۰ مگاولت آمپر و اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان در بخش پست، ۱۰ میلیارد تومان در بخش خط انتقال و ۱۶ میلیارد تومان در بخش فیدرهای خروجی توزیع، بزودی راه اندازی و در مدار قرار می گیرد.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با اشاره به نقش انرژی الکتریکی در توسعه اقتصادی استان، اشتغال زایی و رونق تولید، افزود: احداث پست ۱۳۲/۲۰ کیلو ولت فوق باعث افزایش دو برابری ظرفیت بارگیری و زیر ساخت تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز بخش های صنعتی، تجاری و خانگی شهرستان گردیده و تاثیر بسزایی در بهبود پایداری و کاهش تلفات شبکه برق استان بوشهرخواهد داشت.

 

وی ادامه داد: شهرستان کنگان به دلیل شرایط خاص آب و هوایی و موقعیت صنعتی دارای مصرف برق بیش از ۱۲۴ مگاوات است که مطابق با نقشه برقی استان، در چندین نوبت در خط قرمز شدت مصرف انرژی الکتریکی قرار گرفته است.

 

وی گفت: از مردم شریف شهرستان وکلیه مشترکان فهیم خانگی و صنعتی انتظار است با مصرف بهینه برق در ساعت های اوج مصرف از قبیل تنظیم دمای کولر روی ۲۴ درجه، استفاده از وسایل پرمصرف مانند جاروبرقی، ماشین لباسشویی و ظرفشویی در اواخر شب یا اوایل صبح، این شرکت را در امر خدمت رسانی به هم استانی های عزیز یاری کنند.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین