امروز: پنجشنبه 21 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 تير 1398 - 11:53
فرماندار تنگستان:

اتحادخبر: فرماندار شهرستان تنگستان گفت: ظرفیت بانوان برای توسعه شهرستان تنگستان استفاده می‌شود.

اتحادخبر: فرماندار شهرستان تنگستان گفت: ظرفیت بانوان برای توسعه شهرستان تنگستان استفاده می‌شود.

ظرفیت بانوان برای توسعه شهرستان تنگستان استفاده می‌شود

 عبدالحسن رفیعی‌پور صبح پنجشنبه در نشست کمیسیون امور بانوان تنگستان اظهار داشت: امروز بایستی توانمند سازی بانوان در زمینه‌های مختلف در جامعه مد نظر باشد.

 

وی خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت بانوان و نخبگان به عنوان موتور حرکت جامعه می‌تواند شهرستان را به سمت توسعه و پیشرفت روزافزون سوق دهد.

 

رفیعی پور ادامه داد: ترویج سبک زندگی اسلامی، ارتقای آگاهی بانوان، توانمندسازی و امید بخشی به قشر زنان و تقویت زنان در راستای مسائل سیاسی و اقتصادی و دیگر حوزه‌ها از مهمترین برنامه‌ها و دغدغه‌های دولت تدبیر و امید می‌باشد.

 

فرماندار تنگستان با اشاره به اجرای طرح بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر و لزوم بیمه زنان روستایی افزود: امروز طرح‌های مختلفی توسط دولت در حال ارائه شدن است که یکی از علت‌های عدم مشارکت و توجه زنان به این طرح‌ها نداشتن آگاهی است و در این خصوص اطلاع رسانی لازم صورت نگرفته است.

 

رفیعی پور ضمن تاکید بر ترویج و توسعه بیمه اجتماعی زنان تصریح کرد: شوراهای اسلامی و دهیاران بایستی در این زمینه اطلاع‌رسانی لازم را انجام دهند که در صورت مشارکت حداکثری بانوان از این طرح، آسیب‌های اجتماعی نیز به تبع آن کاهش پیدا خواهد کرد.

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین