امروز: چهارشنبه 20 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 تير 1398 - 11:40
نماینده دشتستان در مجلس:

اتحادخبر:  نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: موانع پیش پای کارآفرینان و توسعه اشتغال در استان بوشهر برداشته شود.

اتحادخبر:  نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: موانع پیش پای کارآفرینان و توسعه اشتغال در استان بوشهر برداشته شود.

موانع توسعه اشتغال در استان بوشهر برداشته شود  محمدباقر سعادت صبح پنجشنبه در همایش کار و کارآفرینی در بوشهر اظهار داشت: مجلس و دولت باید زمینه‌های کارآفرینی را در جامعه فراهم کنند، ولی دولت نباید به عنوان یک بنگاه وارد حوزه کارآفرینی شود.

وی افزود: کارآفرینی زمینه ساز پیشرفت اقتصادی در جامعه است و باید همه دست به دست هم دهیم تا مشکلات و موانع جلوی پای کارآفرینان برطرف شود تا شاهد پیشرفت کسب و کارهای نو پا در سطح استان بوشهر باشیم.

 

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی پلیمر بوشهر گفت: هدف از برگزاری این همایش ترویج فرهنگ کسب و کار و کارآفرینی در بین دانشحویان و علاقه مندان به کسب و کارهای نوین است.

 

حمید اسماعیلی افزود: دراین همایش راهکارهای توسعه فرهنگ کارآفرینی در جامعه با استفاده از خرد جمعی کارآفرینان استان به دانشجویان ارائه می‌شود.

 

وی بیان کرد: دانشگاه علمی و کاربردی یک دانشگاه مهارت محور است که با همکار آموزش فنی و حرفه‌ای نقشی مهم در توسعه فرهنگ کارآفرینی در جامعه دارد.

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین