امروز: پنجشنبه 01 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 24 فروردين 1392 - 00:36

همسر استاندار بوشهر از مناطق زلزله زده شهرستان دشتی بازدید و ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان، به شناسایی مشکلات و انتقال آن به استاندار پرداخت.

اتحادجنوب: همسر استاندار بوشهر از مناطق زلزله زده بازدید و ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان، به شناسایی مشکلات و انتقال آن به استاندار پرداخت.

 

شهلا سهرابی همسر فریدون حسنوند که مشاور امور بانوان استاندار بوشهر نیز می باشد در گفتگو با جنوب نیوز گفت: وظیفه انسانی ماست که در کنار عزیزان زلزله زده حضور یابیم و ما نیز هر روز به این مناطق زلزله زده می آیم تا در حد توان خود در جهت رفع مشکلات همنوعان خویش قدمی برداریم.

 

این فعال اجتماعی ضمن تقدیر از همه ی کسانیکه به یاری زلزله زدگان شتافتند افزود: با توجه به اینکه آسیب پذیری زنان و کودکان در مواقع بحران بیشتر از مردان است، ضمن  حضور در کنار خانواده ها و ابراز همدردی با آنها می کوشیم که با شناسایی مشکلات و انتقال آن به شخص استاندار گامی کوچک در راستای خدمت به آنها برداریم.

 

همسر استاندار بوشهر در پایان بیان داشت: ما همه یک خانواده هستیم و دائم در کنار زلزله زدگان خواهیم بود و در کنار بازسازی منازل به بازسازی روحی، روانی و عاطفی آسیب دیدگان بویژه زنان و کودکان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

 

گفتنی است شهلا سهرابی از زنان تحصیلکرده، فرهنگی و رییس سابق شورای شهر اندیمشک خوزستان و مشاور کنونی استاندار بوشهر در امور بانوان می باشد./ص

 

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین