امروز: دوشنبه 18 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 تير 1398 - 07:44
در دلوار؛

اتحادخبر:  نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی از فراهم شدن مقدمات آغاز عملیات اجرایی احداث درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان تنگستان در شهر دلوار خبر داد.

اتحادخبر:  نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی از فراهم شدن مقدمات آغاز عملیات اجرایی احداث درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان تنگستان در شهر دلوار خبر داد.

عملیات اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی تنگستان بزودی آغاز می شود

سید کمال الدین شهریاری گفت: از بین ١٠ شهرستان استان بوشهر، دشتی و تنگستان تنها شهرستانهای فاقد درمانگاه تامین اجتماعی حتی به صورت استیجاری بودند که پس از پیگیری های متعدد، احداث درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان دشتی در سال ۹۷ با اعتباری حدود ۸۰ میلیارد ریال و باحضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهر خورموج آغاز شد و هم اکنون پروژه فعال و حدود ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 

نماینده دشتی و تنگستان افزود: همچنین با پیگیری های انجام شده، مجوز احداث درمانگاه تامین اجتماعی تنگستان نیز در سال ۹۶ در هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی صادر و طبق تایید کمیته های درمان، حسابرسی و بودجه سازمان تامین اجتماعی مقرر شده بود عملیات اجرایی آن در سال ۹۷ در بندر دلوار آغاز شود که بدلیل تغییرات مدیریتی دچار تاخیر در اجرا شد که ناگزیر شدیم نسبت به سوال کتبی از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام کرده و آن را به هیات رییسه مجلس ارائه کنیم.

 

شهریاری گفت: با جلساتی که اخیراً با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشتیم ایشان با اطلاع از قطعی شدن روند کار به اهمیت موضوع پی بردند و دستور مساعدی جهت انجام آنکه عنایت نمودند با دستور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مقرر شد احداث درمانگاه دلوار با اعتباری حدود ۱۰۰ میلیارد ریال در برنامه و بودجه سال ۹۸ این سازمان قرار گرفته و در اسرع وقت عملیات احداث آن آغاز شود.

 

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با پیگیری های انجام شده قبلی ۳ هزار متر مربع زمین رایگان توسط خیرین نیک اندیش برای احداث این درمانگاه در شهر دلوار اهدا شده است و شهرداری و شورای شهر دلوار نیز جهت صدور پروانه کار ساختمانی همکاری لازم را داشته و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در کمترین زمان ممکن نقشه های درمانگاه را بررسی و تایید نموده که از مقدمات شروع عملیات اجرایی می باشد.

 

نماینده دشتی و تنگستان گفت: با راه اندازی این درمانگاه، جمعیتی بالغ بر ۳۸ هزار نفر از مردم شریف تنگستان و نوار ساحلی و بخصوص بیمه شدگان اصلی و تبعی تامین اجتماعی در شهرستان تنگستان از خدمات بهداشتی و درمانی مناسب رایگان بهره مند خواهند شد.

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین