امروز: چهارشنبه 20 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 تير 1398 - 07:42
مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر:

اتحادخبر: مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر گفت: روند پرداخت تسهیلات و پیشرفت طرح‌های اشتغال مطلوب است.

اتحادخبر: مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر گفت: روند پرداخت تسهیلات و پیشرفت طرح‌های اشتغال مطلوب است.

روند پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی استان بوشهر مطلوب است

فاطمه دهقانی  اظهار داشت: ایجاد اشتغال پایدار و رفع معضل بیکاری در مناطق روستایی از اولویت‌های اساسی است و در این مسیر از همه ظرفیت موجود بهره می‌بریم.

 

مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در استان خاطر نشان کرد: با عنایت به تخصیص مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار از محل موضوع تفاهم نامه معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم‌کشور، بنیاد علوی و بانک سینا در سال ۹۷ و فرصت محدود باقی مانده برای جذب اعتبارات فوق، جلسه بررسی آخرین وضعیت پرونده‌های معرفی شده به بانک با دعوت از متقاضیان، دستگاه‌های اجرایی ذیربط و بانک سینا به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تشکیل و به بررسی موانع و مشکلات تحقق طرح‌های اشتغال معرفی شده به بانک سینا پرداخته شد.

 

وی با اشاره به روند مطلوب پرداخت تسهیلات و پیشرفت طرح‌های اشتغال مذکور ابراز داشت: ۳۴ طرح شامل ۱۱ طرح در حوزه جهاد کشاورزی، ۳ طرح حوزه راهداری، ۷ طرح شیلات، ۹ طرح صنایع و معادن، ۲ طرح میراث فرهنگی، یک طرح محیط زیست و یک طرح در حوزه علوم پزشکی است.

 

وی از ایجاد ۳۱۳ شغل جدید در روستاهای استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: امیدوار هستیم تا پایان تیرماه با جذب تمام سهمیه تخصیص یافته به استان، شاهد ایجاد ۳۱۳ فرصت شغلی جدید در روستاهای استان باشیم.

 

مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر گفت: از مجموع تسهیلات فوق بیشترین میزان اشتغال و مبلغ تسهیلات درخواستی مربوط به طرح‌های حوزه صنایع و معادن با ۱۳۰ فرصت شغلی جدید است.

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین