امروز: پنجشنبه 21 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 تير 1398 - 07:51

اتحادخبر: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: ۳۵۰ واحد مسکونی که با مشارکت سپاه، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و کمیته امداد استان بوشهر ساخته شد مهر ماه امسال به مددجویان فاقد مسکن این استان واگذار می‌شود.

اتحادخبر: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: ۳۵۰ واحد مسکونی که با مشارکت سپاه، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و کمیته امداد استان بوشهر ساخته شد مهر ماه امسال به مددجویان فاقد مسکن این استان واگذار می‌شود.

350 واحد مسکن مددجویی مهر ماه به نیازمندان استان بوشهر واگذار می‌شود

 احمد لطفی،  در نشست با مدیرکل ستاد فرمان اجرایی حضرت امام خمینی(ره) استان بوشهر با بیان اینکه ساخت مسکن ویژه روستائیان نیازمندان مورد توجه ویژه قرار دارد اظهار داشت: تامین مسکن مددجویان در اولویت برنامه‌های کمیته امداد قرار دارد که در این راستا بخشی از واحدهای مسکونی مددجویی در دست اجراء در شهرها و روستاهای استان بوشهر امسال افتتاح می‌شود.

 

وی با تقدیر از فعالیت‌های خوب مجموعه ستاد فرمان اجرایی حضرت امام (ره) در همکاری با کمیته امداد برای کمک به نیازمندان گفت: حوزه مسکن مددجویان، حمایت از ایتام، کمک به بیمه درمانی بیماران خاص و صعب العلاج از جمله فعالیت‌های خوب ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان بوشهر با کمیته است.

 

لطفی با اشاره به ساخت مسکن مددجویان تحت حمایت خاطر نشان کرد: 700 واحد مسکن مددجویی با مشارکت سپاه، ستاد فرمان اجرایی حضرت امام (ره) استان و کمیته امداد در حال ساخت است که تا مهر ماه 350 واحد آن به مددجویان نیازمند استان بوشهر واگذار می‌شود.

 

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از همکاری ستاد فرمان اجرای حضرت امام(ره) در حمایت از ایتام خبر داد و  خاطر نشان کرد: همچنین 650 نفر کودک یتیم در استان از سوی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) تحت حمایت قرار گرفتند که ماهانه کمک‌های نقدی به آنها پرداخت می‌شود.

 

لطفی با بیان اینکه 40 هزار خانوار تحت حمایت در استان بوشهر وجود دارند تصریح کرد: 1200 خانوار از این تعداد دارای بیمار خاص و صعب العلاج هستند که نیازمند کمک‌های درمانی دستگاه‌ها از جمله ستاد فرمان اجرایی حضرت امام(ره) است.

 

وی بیان کرد: با توجه با ذات کاری دو دستگاه برای خدمت به مردم و جامعه، بر اساس نیاز سنجی متقابل، فعالیت‌های مشترکی از سوی دو دستگاه از در قالب گروه‌های جهادی انجام می‌شود.

 

 

 

 

تسنیمکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین