امروز: دوشنبه 27 آبان 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 18 تير 1398 - 07:52
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر:

اتحادخبر:  مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: سقف وام اشتغال بانکی مددجویان کمیته امداد استان بوشهر در سال ۹۸ به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافت. احمد لطفی ؛ با بیان اینکه اشتغال زایی برای جامعه هدف کمیته امداد از مهم ترین برنامه‌های این نهاد در جهت توانمندسازی مددجویان است، اظهار داشت: با توجه به تورم موجود، با تصمیم شورای پول و اعتبار کشور...

اتحادخبر:  مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: سقف وام اشتغال بانکی مددجویان کمیته امداد استان بوشهر در سال ۹۸ به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافت.

تسهیلات اشتغال کمیته امداد به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافت

 احمد لطفی پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه اشتغال زایی برای جامعه هدف کمیته امداد از مهم ترین برنامه‌های این نهاد در جهت توانمندسازی مددجویان است، اظهار داشت: با توجه به تورم موجود، با تصمیم شورای پول و اعتبار کشور، سقف وام اشتغال به مددجویان نهادهای حمایتی در سال ۹۸ از ۲۰ میلیون تومان به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافت.

 

وی در ادامه افزود: این تسهیلات در سررسید های ۵ ساله و با سود چهار درصد با همکاری بانک های عامل سطح استان به مددجویان متقاضی کسب و کار پرداخت می شود.

 

لطفی هدف از پرداخت وام های اشتغال را خودکفایی اقتصادی مددجویان تحت حمایت عنوان کرد و گفت: در سال گذشته ۷۰ میلیارد تومان برای اجرای ۲ هزار ۴۵۹ طرح اشتغال مددجویی هزینه شده است.

 

وی نیز افزود: در سال جاری قرار است ۱۴۰ میلیارد تومان به منظور اجرای ۵ هزار و ۱۶ طرح اشتغال به مددجویان متقاضی شغل پرداخت شود.

 

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر نظارت بر تسهیلات پرداختی را از مهمترین برنامه‌های کاری این نهاد اعلام کرد و گفت: پس از پرداخت وام تا پنج سال تحت طرح های اجرایی اشتغال تحت نظارت و پشتیبانی کمیته امداد خواهند بود.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: پس از اشتغال و خودکفایی مددجویان، بحث مسکن مددجویان در دست پیگیری است که در این خصوص تا پایان دو تا سه سال دیگر همه مدجویان فاقد مسکن صاحب خانه می شوند.

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین