امروز: سه شنبه 23 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 04 تير 1398 - 08:14
رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر بوشهر:

اتحادخبر: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر بوشهر گفت: زیرساخت‌های ورزشی ویژه بانوان در بوشهر افزایش می‌یابد.

اتحادخبر: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر بوشهر گفت: زیرساخت‌های ورزشی ویژه بانوان در بوشهر افزایش می‌یابد.

زیرساخت‌های ورزشی ویژه بانوان در بوشهر توسعه یابد  ندا عبدالله‌زاده ظهر دوشنبه در نشست اعضای شورای شهر بوشهر اظهار داشت: برخی از شهروندان انتقاداتی را نسبت به سگ‌های بلاصاحب و ولگرد در سطح شهر بوشهر دارند و مشکلاتی را برای مردم ایجاد می‌کند.

وی با اشاره به اختصاص بودجه‌ای برای ساماندهی این سگ‌ها خاطرنشان کرد: عقیم سازی سگ‌ها در فصل تابستان به سبب گرما عملی نیست و از آبان ماه عقیم سازی و پلاک گذاری این سگ‌ها آغاز شود.

 

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر بوشهر با تاکید بر ایجاد شرایط مناسب برای ورزش و تفریح بانوان در بوشهر بیان کرد: زیرساخت‌های ورزشی ویژه بانوان در بوشهر افزایش می‌یابد و شورا و شهرداری حمایت لازم را خواهند داشت.

 

وی با اشاره به رایگان کردن استفاده از پلاژ بانوان بوشهر ادامه داد: این طرح با استقبال خوبی روبرو بوده است و زمینه را برای استفاده اقشار مختلف از دریا به عنوان یک موهبت بزرگ فراهم ساخته است.

 

عبدالله‌زاده افزود: در راستای توسعه اشتغال در پلاژ بانوان بوشهر پیشنهاد شده است که آلاچیق‌های موجود در این پلاژ برای عرضه محصولات تولیدی زنان سرپرست خانوار اختصاص داده شود.

 

وی از برگزاری کلاس‌های ورزشی برای ایجاد شادابی و نشاط بانوان خبر داد و گفت: کلاس ورزشی ایروبیک به صورت رایگان در پلاژ بانوان بوشهر برگزار می‌شود که با استقبال خوبی روبرو بوده است.

 

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین