امروز: شنبه 02 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 30 خرداد 1398 - 11:45

اتحادخبر: مرتضی رحمانی‌فرد به سمت مشاور و رئیس دفتر ارتباطات مردمی نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی منصوب شد.

اتحادخبر: مرتضی رحمانی‌فرد به سمت مشاور و رئیس دفتر ارتباطات مردمی نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي دفتر ارتباطات مردمی نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی، طي حكمي از سوي محمدباقر سعادت، مرتضی رحمانی‌فرد به سمت مسئول مشاور و رئیس دفتر ارتباطات مردمی نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است: امید است با عنایت به تجربه، درایت و حسن تدبیر حضرتعالی، با حفظ شان و منزلت مجلس شورای اسلامی و جایگاه حقیقی نمایندگان و از طریق مشارکت کلیه علاقه‌مندان به توسعه همه جانبه دشتستان بزرگ از همه طوایف، گروهها و مذاهب، شرایط ایفای وظیفه نمایندگی را در جهت نظارت بر عملکرد دستگاههای اجرایی و استیفای حقوق مردم نجیب دشتستان فراهم نمایید.

قابل ذکر است مرتضی رحمانی‌فرد ٣٨ساله، اصالتا دشتستانی و خبرنگار و فعال رسانه می‌باشد و تا پیش از این در سمت كارشناس حقوقی دانشگاه خليج فارس مشغول به خدمت بود.

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/04/03 - 08:19
0
4
کاملا درسته، ایشان نماینده قابلی برای شهرستانی همچون دشتستان بزرگ نبود. بنده شخصا به اتفاق برخی از دیگر بیکاران تحصیلکرده به ایشان مراجعه کردیم و از مشکل اشتغال و مدیر ضعیف کار استان که یک غیر بومی است حرف زدیم که متاسفانه اقدامی نکردند و آن مدیر همچنان حضور دارد و برای ما هم هیچ کار و حمایتی نکرده است.
1398/03/31 - 01:11
1
8
واقعا حاج باقر سعادت در حد نمایندگی مردم دشتستان نبود. چون ایشان مدیریت اجرایی نداشتند و مردم را فراموش می کنند.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین