امروز: شنبه 02 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 خرداد 1398 - 12:04
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر:

اتحادخبر: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر گفت: ادارات ارشاد در شهرستان‌های استان بوشهر با فقر نیرو و امکانات روبرو هستند.

اتحادخبر: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر گفت: ادارات ارشاد در شهرستان‌های استان بوشهر با فقر نیرو و امکانات روبرو هستند.

ادارات ارشاد استان بوشهر با فقر نیرو و امکانات روبرو هستند  به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، فاطمه کرمپور با اشاره به شرایط اقتصادی موجود و کمبود منابع در سازمان‌ها گفت: انجمن‌های هنری شهرستان‌ها مشکلات و نیازهای خود و راهکارهای مورد نظر را ارائه دهند تا در کمیته نظارت استان بررسی و به حل آنها کمک شود.

وی به فقر شدید ادارات شهرستان در زمینه نیروی انسانی و منابع مالی اشاره کرد و گفت: شایسته است برای بهبود فضای فرهنگ و هنر هنرمندان در کنار بخش خصوصی این ضعف‌ها را پوشش دهند و فضای حاکم بر هنر که برگرفته از روح وسیع هنر است را بر روابط حاکم کنند.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اشاره به ضرورت بازنگری قراردادهای ادارات فرهنگ و ارشاد با بخش خصوصی گفت: کمیته نظارت و رسیدگی بر اماکن فرهنگی سراسر استان به تازگی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تشکیل شده است که این کمیته‌ها باید گزارش هفتگی را با رصد اماکن فرهنگی به اداره کل ارسال کند.

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین