امروز: شنبه 02 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 خرداد 1398 - 09:08
فرماندار کنگان:

اتحادخبر:  فرماندار شهرستان کنگان گفت: دریافت عوارض آلایندگی حق شهرستان کنگان است و ما هم اجازه نمی‌دهیم حقمان در این زمینه ضایع شود.

اتحادخبر:  فرماندار شهرستان کنگان گفت: دریافت عوارض آلایندگی حق شهرستان کنگان است و ما هم اجازه نمی‌دهیم حقمان در این زمینه ضایع شود.

اجازه تضییع حق کنگان در دریافت عوارض آلایندگی را نمی‌دهیم  به نقل از فرمانداری کنگان، فتح‌الله نوروزی در نشست شورای اداری شهرستان کنگان با اشاره به رویدادهای منطقه‌ای اظهار داشت: مداخلات خارجی برخی قدرت‌ها در امور داخلی کشورهای منطقه خاورمیانه، سیاست‌های قهرآمیز یک‌جانبه گرایانه و تروریسم افراط‌گرایی و پیمان‌شکنی و قانون‌گریزی آشکار آنها در موضوعات مربوط به صلح و امنیت بین‌المللی از جمله قرارداد هسته‌ای ایران و بحث برجام، منطقه را به عنوان یکی از بحران خیزترین مناطق جهان تبدیل کرده است.

فرماندار شهرستان کنگان با بیان اینکه ایران به تعهدات خود در برجام پایبند بوده است، افزود: علی‌رغم کارشکنی‌های آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها که به دنبال این بودند تا ایران از تعهدات خود در برجام عقب‌نشینی کند که هوشمندی مقام معظم رهبری و مسؤولین و صبر مردم این بهانه را از این کشورها گرفت.

 

وی فشار حداکثری را کلید واژه آمریکایی‌ها دانست، بیان کرد: راه اصلی برای موفقیت در برابر دشمنان براساس فرمایش رهبری راهی شجاعانه، امیدوارانه، عاقلانه، خردمندانه و مبتکرانه خواهد بود.

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین