امروز: شنبه 02 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 خرداد 1398 - 09:04
رئیس جهاد کشاورزی عسلویه:

اتحادخبر: رئیس جهاد کشاورزی عسلویه گفت: پایتخت انرژی کشور تبدیل به قطب تولید محصولات کشاورزی شده است.

اتحادخبر: رئیس جهاد کشاورزی عسلویه گفت: پایتخت انرژی کشور تبدیل به قطب تولید محصولات کشاورزی شده است.

پایتخت انرژی کشور تبدیل به قطب تولید محصولات کشاورزی شده است  اکبر فتحی عصر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان عسلویه تلاش‌های بسیار خوبی صورت گرفته است.

وی با اشاره به پرداخت بیش از ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات روستایی و عشایری در یک سال گذشته به کشاورزان شهرستان عسلویه بیان کرد: همچنین ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی پرداخت شده است.

 

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان عسلویه و با بیان اینکه سال گذشته دو هزار اصله نخل پیارم توزیع شد، افزود: همچنین در این مدت ۱۰۲.۸ تن کالاهای اساسی و مایحتاج روزمره شامل شکر، مرغ گرم و منجمد و گوشت منجمد با همکاری اداره صمت در شهرستان توزیع شده است.

 

وی با اشاره به برگزاری ۶۶ کارگاه آموزشی ادامه داد: جایگاه بهداشتی دام به متراژ ۷۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیون تومان احداث کرده‌ایم.

 

فتحی با بیان اینکه سال گذشته ۲۰ هزار تن گوجه‌فرنگی خارج از فصل در شهرستان عسلویه برداشت شد، خاطرنشان کرد: با این میزان برداشت، شهرستان عسلویه نه تنها قطب انرژی کشور بلکه رتبه سوم تولید گوجه‌فرنگی خارج از فصل استان را به دست آورد.

 

وی یادآور شد: همچنین در سال گذشته ۱۷۰ تن خرما ،۳۰ تن قارچ خوراکی ،۲۵ تن محصولات گلخانه‌ای ،۴۰ تن غلات ،۱۵ تن گوشت قرمز ،۲۰۰ هزار پاجوش گیاه آلو ورا و تولید ۵۰۰ هزار انواع نهال و گل و گیاهان زینتی در عسلویه تولید شد.

 

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان عسلویه افزود: در این مدت ۷۰ تن انواع کودهای شیمایی نیز تهیه و توزیع شده است.

 

 

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین