امروز: سه شنبه 26 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 خرداد 1398 - 10:17

اتحادخبر: رئیس شورای شهر بوشهر با تاکید بر حمایت از حامیان مالی تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: شاهین شهرداری بوشهر برای حضور در مسابقات باشکاه‌های لیگ برتر به ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

اتحادخبر: رئیس شورای شهر بوشهر با تاکید بر حمایت از حامیان مالی تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: شاهین شهرداری بوشهر برای حضور در مسابقات باشکاه‌های لیگ برتر به ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
شاهین بوشهر برای حضور در لیگ برتر به 180 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

ابوذر دهدار ظهر امروز در نشست با اعضای شورای شهر بوشهر با بیان اینکه برای حضور تیم شاهین شهرداری بوشهر در مسابقات باشگاه‌های لیگ برتر باید زیرساخت‌های آن فراهم شود اظهار داشت: حمایت از حامیان مالی این شاهین بوشهر از اولویت‌های شورا و شهرداری بوشهر است.

 

وی با بیان اینکه هر کسی بار مالی تیم شاهین بوشهر را متقبل کند این تیم رایگان در اختیار آن قرار می‌گیرد بیان کرد: تغییر نکردن نام تیم، انجام تمرین و بازی‌های خانگی شاهین در بوشهر، قطع نشدن حلقه اتصال شاهین با شورا و شهرداری بوشهر از خواسته‌های شورای شهر از حامی مالی تیم شاهین شهرداری بوشهر است.

 

رئیس شورای شهر بوشهر با بیان اینکه نباید دوباره تجربه تلخ حضور شاهین بوشهر در دوره‌های پیشین لیگ برتر تکرار شود گفت: باید حمایت از تیم شاهین شهرداری بوشهر در ابعاد گوناگون و در راستای کمک به این تیم مورد علاقه مردم دنبال شود تا در فصل آینده  این تیم در مسابقات لیگ برتر دچار مشکل نشود.

دهدار با بیان اینکه تامین منابع مالی شاهین شهرداری بوشهر برای حضور در مسابقات لیگ برتر در توان شهرداری بوشهر نیست تصریح کرد: شاهین شهرداری بوشهر برای حضور در مسابقات باشکاه‌های لیگ برتربه 180 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که تامین آن در توان شهرداری بوشهر نیست.

 

وی با اشاره به تعیین تکلیف وضعیت تیم‌داری شهرداری بوشهر تا دو سال آینده  خاطر نشان کرد: در پی موافقت وزارت کشور در حل مشکلات شاهین بوشهر برخی شهرداری‌های کشور اعتراض کردند که باید در مدت 2 سال وضعیت تیم شاهین بوشهر در تیم‌داری شهرداری تعیین وضعیت شود.

 

 

 

 

تسنیم

اکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین