امروز: دوشنبه 04 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 خرداد 1398 - 09:49

اتحادخبر: مديركل محترم دفتر امور روستايي وشوراهاي استانداري بوشهر/ بدون شک دراين دوسال اخیر نیروهای توانمند دفترامورروستايي تمام تلاش خود را صرف بالندگی مجموعه نموده که ثمره آن انتخاب شایسته دفتر امورروستايي براي دومين بارمتوالي دريك سال گذشته به عنوان دفتربرتر كشور، این انتخاب بیانگر حسن تدبیر، برنامه ریزی منسجم، سازماندهی موثر...

به نام خدا


سركار خانم دهقاني


مديركل محترم دفتر امور روستايي وشوراهاي استانداري بوشهر        

بدون شک دراين دوسال اخیر نیروهای توانمند دفترامورروستايي تمام تلاش خود را صرف بالندگی مجموعه نموده که ثمره آن انتخاب شایسته دفتر امورروستايي براي دومين بارمتوالي دريك سال گذشته به عنوان دفتربرتر كشور، این انتخاب بیانگر حسن تدبیر، برنامه ریزی منسجم، سازماندهی موثر، کارآمدی و شایستگی های حضرتعالی و در سایه تلاشهای بی شائبه و خالصانه همکاران خدوم آن دفتر است .

اینجانب بعنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ دهياران بخش سعدآباد به نمايندگي، این موفقیت را به جنابعالی و  تمامی همکاران خدوم دفتر امورروستايي و شوراهاي استانداري بوشهرتبریک و تهنیت عرض می نمایم.


بی تردید موفقیت مذکور مدیون زحمات و تلاش های تمامی همکاران گرامی دفتر بوده که بدینوسیله برخود فرض می دانم از تمامی این عزیران دلسوز و متعهد که فعالانه در به ثمر رسیدن این موفقیت ها سهیم بوده اند، تقدیر و تشکر نمایم. امید است با تلاش مستمر و همکاری جمعی و با اتکال به خداوند سبحان در سال رونق وتوليد در دولت تدبیر و امید در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ؛ شاهد تداوم موفقیت های روزافزون آن دفتر باشیم .

 

 

 

 

       سيدمحمودموسوي نژاد
نماينده دهياران بخش سعدآباد

 

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/03/24 - 19:38
0
0
ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید
هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین