امروز: دوشنبه 04 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 خرداد 1398 - 09:07
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر:

اتحادخبر: رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های دانشکده‌های فنی و حرفه‌ای استان بوشهر تهیز می‌شوند.

اتحادخبر: رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های دانشکده‌های فنی و حرفه‌ای استان بوشهر تهیز می‌شوند.

کارگاه‌های دانشکده های فنی و حرفه ای استان بوشهر تجهیز می‌شوند

 اکبر منصوری نسب چهارشنبه‌شب در دیدار با مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر اظهار داشت: توسعه و تقویت آموزش ها را در دانشگاه فنی و حرفه‌ای در دستور کار داریم.

 

وی تجهیز کارگاه ها و آزمایشگاه های دانشکده های فنی و حرفه ای استان بوشهر با ظرفیت ملی با مساعدت شرکت های صنعتی استان بوشهر را مطرح و خواستار مساعدت شد.

 

منصوری نسب افزود: دانشگاه فنی و حرفه ای از نظر ماهیت تفاوتی با سایر دانشگاه های کشور دارد و تربیت تکنسین و ایجاد فضای کارآفرینی و کسب و کار از مهمترین ماهیت های دانشگاه فنی و حرفه ای است.

 

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر ادامه داد: دانشگاه فنی و حرفه ای باید در استان چابک شود. ارتباط دانشگاه فنی و حرفه ای باصنایع باید برقرار شود و یکی از کانال های مثمر ثمر همین شرکت شهرک های صنعتی استان می باشند.

 

وی خاطر نشان کرد: ارتباط تنگاتنگ دانشگاه فنی و حرفه ای با شرکت شهرک های صنعتی استان می تواند به توانمند سازی و مهارت سازی استان بوشهر کمک کند.

 

مهدی صفوی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر بیان کرد: مراکز علمی، مراکز مشاوره و دانشگاه ها می تواند در قالب مطالعات به مدل های توسعه استان کمک کنند.

 

وی در راستای همکاری شهرک های صنعتی استان با دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر، ایجاد تعامل، انعقاد تفاهم نامه و استفاده از ظرفیت بالقوه هر دو را لازم دانست.

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین