امروز: چهارشنبه 30 مرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 خرداد 1398 - 09:21
رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر:

اتحادخبر: رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر با اشاره به حضور تیم‌های استان در رده‌های مختلف در لیگ برتر گفت: بوشهر پایلوت کشور در حوزه داوری و آموزش مربیان فوتبال است.

اتحادخبر:  محمد نجفی عصر سه‌شنبه در نشست با مدیرکل بازرسی استان بوشهر اظهار داشت: ظرفیت‌ها و استعدادهای بسیار خوبی در فوتبال استان بوشهر وجود دارد که باید از آنها حمایت شود.

بوشهر پایلوت کشور در حوزه آموزش داوری و مربیان فوتبال است

وی با اشاره به اینکه پیشرفت فوتبال استان نیازمند استفاده از همه ظرفیت‌ها است، ادامه داد: امیدواریم با رهنمودها و مدد دستگاه‌های نظارتی و اجرایی استان بتوان فصلی غرور آفرین را برای فوتبال استان دوستداران آن رقم زد.

 

نجفی اضافه کرد: مجموعه هیئت فوتبال برای کمک جهادی به شاهین و همه نمایندگان فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی آماده‌ایم و از هر کوششی دریغ نخواهیم کرد و آماده هر نوع همراهی با مدیران باشگاه‌ها هستیم.

 

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر با تقدیر از همراهی و حمایت‌های مدیریت ورزش استان در عرصه فوتبال افزود: در حوزه داوری و آموزش مربیان در کشور پایلوت هستیم.

 

وی با بیان اینکه در فوتبال پایه در همه رده‌ها در لیگ برتر تیم داریم خاطرنشان کرد: فقط هشت استان در کشور در لیگ برتر تیم دارند و بوشهر با کمترین جمعیت ۲ لیگ برتری دارد.

 

نجفی تاکید کرد: بسیار مسروریم که در فوتبال ساحلی و بانوان نیز در لیگ نمایندگانی شایسته داریم.

 

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین