امروز: چهارشنبه 30 مرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 خرداد 1398 - 09:09
کارشناس هواشناسی:

اتحادخبر: کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر از افزایش دما در استان بوشهر خبر داد و گفت: خلیج فارس متلاطم می‌شود.

اتحادخبر: کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر از افزایش دما در استان بوشهر خبر داد و گفت: خلیج فارس متلاطم می‌شود.

افزایش دما در استان بوشهر/ خلیج فارس متلاطم می‌شود

پیام مساعدی  با اشاره به آخرین وضعیت آب و هوایی استان بوشهر اظهار داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده آرامش نسبی جو و دریا طی امروز است.

 

وی اضافه کرد: از بامداد امروز (چهارشنبه) و طی روز پنج شنبه و جمعه به سبب افزایش سرعت وزش باد شمال غربی، خلیج فارس بویژه سواحل شمالی و مرکزی استان مواج و متلاطم می شود.

 

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: همچنین انتظار می‌رود در روزهای پایانی هفته دمای هوا در برخی نقاط همچون دشتستان و دشتی به آستانه ۵۰ درجه سلسیوس برسد.

 

وی گفت: در ساعات آینده آسمان استان صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، در برخی نقاط مه رقیق صبحگاهی و در ارتفاعات گاهی افزایش ابر، از بامداد فردا در مناطق شمالی و مرکزی استان همراه با وزش باد و احتمال گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

 

مساعدی افزود: جهت وزش باد متغیر غالباٌ شمال غربی تا جنوب غربی گاهی شمال شرقی با سرعت ۸ تا ۲۸ کیلومتر در ساعت گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و از بامداد فردا در قسمت های شمالی و مرکزی گاهی تا ۴۶ کیلومتر در ساعت است.

 

وی ادامه داد: در این مدت ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۶۰ گاهی ۹۰ سانتیمتر و از بامداد فردا در قسمت های شمالی خلیج فارس گاهی تا ۱۵۰ سانتیمتر خواهد بود.

 

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین