امروز: چهارشنبه 20 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 خرداد 1398 - 12:41
مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر:

اتحاد خبر: مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر از حذف سریال کارت های ملی قدیمی از پایگاه اطلاعات جمعیت کشور خبر داد و گفت: افراد دارای کارت های قدیمی نمی‌توانند خدمات برخط دریافت کنند و ابتدا باید تقاضای کارت هوشمند ملی کنند. اسکندر پاسالار با بیان اینکه با صدور بخشنامه ای به دستگاه های اجرایی از ابتدای خرداد ماه افرادی که تقاضای دریافت ...

اتحاد خبر - ثریا شیری: اسکندر پاسالار با بیان اینکه با صدور بخشنامه ای به دستگاه های اجرایی از ابتدای خرداد ماه افرادی که تقاضای دریافت کارت ملی هوشمند کرده اما مرحله تکمیل ثبت نام خود را انجام نداده اند می‌توانند با فیشی که در اختیار دارند برای امور اداری و بانکی خود مراجعه و استعلام برخط بگیرند.پاسالار با تاکید بر اینکه استعلام‌ها و احراز هویت در ۲۰۰ هزار نقطه به صورت آنلاین انجام می‌شود، ادامه داد: افرادی که ثبت نام خود را تکمیل کردند اما هنوز موفق به دریافت کارت هوشمند ملی خود نشده اند با ارائه شماره ملی می‌توانند احراز هویت خود را انجام دهند حتی با تغییر در نرم‌افزار امکان تطبیق چهره به چهره نیز در دستگاه‌های استعلام‌کننده فراهم شده است.

وی اضافه کرد: افرادی که درخواست داده اند و رسید خود را گم کرده اند یا به هر نحو رسید خود را در اختیار ندارند می‌توانند با مراجعه به محل ثبت نام رسید المثنی بگیرند تا بتوانند احراز هویت خود را در دستگاه‌ها انجام دهند.

مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر افزود: از ابتدای اجرای طرح کارت هوشمند ملی تا ۱۷ خرداد سال جاری، در استان بوشهر ۸۵.۷۴ درصد از واجدین شرایط دریافت کارت هوشمند ملی تقاضا دادند و ۱۱۰ هزار و ۵۵۲ نفر هنوز برای دریافت کارت اقدامی نکرده اند این در حالی است که چهار هزارو ۶۸۲ کارت صادر شده و متقاضیان برای دریافت آن هنوز مراجعه نکرده اند.

وی بیان داشت: شهرستان جم با ۸۹ درصد بیشترین آمار را در دریافت کارت های ملی هوشمند در استان دارد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/03/22 - 11:11
0
0
پس کو کارت ملی هوشمندی که برج 11 سال 97 در خواست داده بودم
هنوز که هنوز هست میرم تو سایت استعلام بگیرم مینویسه" صحت داده ها تایید شده است. منتظر صدور کارت بمانید"

اول مشکل صدور کارت هوشمند ملی باید حل بشه بعد اطلاعات رو از دیتابیس حذف کنید
اَی هِیییییی
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین