امروز: چهارشنبه 30 مرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 خرداد 1398 - 07:53
اولین خرید رسمی آبی ها از سپیدرود؛

اتحادخبر : محمد بلبلی بازیکن جوان و زیر ۲۳ سال فصل گذشته سپیدرود با عقد قراردادی در این فصل پیراهن تیم استقلال را بر تن خواهد کرد.

اتحادخبر : محمد بلبلی بازیکن جوان و زیر ۲۳ سال فصل گذشته سپیدرود با عقد قراردادی در این فصل پیراهن تیم استقلال را بر تن خواهد کرد.

 

کمتر از ۴ ماه پس از آن که محمد بلبلی به عنوان بازیکن جانشین در دیدار پرسپولیس و سپیدرود به میدان رفت و مورد تحسین گزارشگر بازی قرار گرفت، این بازیکن در حالی که با باشگاه فولاد توافقاتی داشت، سر از استقلال درآورد.

 

البته باشگاه استقلال بنای انتشار این خبر را نداشت اما پس از لو رفتن خبر، از حفره های خبری این باشگاه، تصویری از لحظه امضای قرارداد وی با علی خطیر منتشر شد.

 

تصویر قرارداد بلبلی و استقلال لو رفت

 

نکته جالب این که بلبلی در فهرست برانکو ایوانکوویچ نیز قرار داشت اما استقلال پیش دستی کرده و وی را به خدمت گرفت.

 

او متولد ۷۶ و متولد شهر فریدون کنار است و سابقه حضور در امیدهای سایپا را دارد که توسط علی کریمی به سپیدرود آورده شد.

 

نکته جالب این که بلبلی که وینگر راست تیم سپیدرود در فصل گذشته بود، در شرایطی به استقلال رفته که باشگاه فولاد ادعا می‌کند با وی قرارداد بسته است و رضایی مدیرعامل این باشگاه با انتشار تصویر قراداد وی به توافق با استقلال اعتراض داشته است.

 

با این حال باتوجه به صدور رضایت نامه این بازیکن برای تیم فوتبال استقلال از سوی باشگاه سپیدرود، استقلال قرارداد خود را قانونی و محکم می‌داند اما به هر حال حاشیه های این انتقال به اینجا ختم نخواهد شد و قطعا اظهار نظرهایی از طرفین مختلف آن را در روزهای آینده شاهد خواهیم بود.

 

 

 

 

ورزش سه


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین