امروز: يکشنبه 31 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 خرداد 1398 - 14:20
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر :

معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: وضعیت امروز کشور نیازمند تلاش شبانه روزی مدیران است.  مهرداد ستوده معاون عمرانی استاندار بوشهر به همراه فرماندار عسلویه، مدیران آب استان، مدیرکل بحران استانداری و جمعی از مسئولان شهرستان عسلویه از پروژه‌های عمرانی شهرستان در حوزه‌های آب، نوسازی مدارس و راه و شهرسازی بازدید به عمل آورد...

معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: وضعیت امروز کشور نیازمند تلاش شبانه روزی مدیران است.
 
به گزارش اتحاد خبر به نقل اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مهرداد ستوده معاون عمرانی استاندار بوشهر به همراه فرماندار عسلویه، مدیران آب استان، مدیرکل بحران استانداری و جمعی از مسئولان شهرستان عسلویه از پروژه‌های عمرانی شهرستان در حوزه‌های آب، نوسازی مدارس و راه و شهرسازی بازدید به عمل آورد.

در این بازدید از روند پیشرفت مدرسه شهید رجب بیدخونی، بزرگراه بزباز بندو، مسیر دهنو اخند، سد اخند، مجتمع فرهنگی عسلویه و مجتمع آبرسانی چاه مبارک بازدید به عمل آمد و از نزدیک با شنیدن مشکلات از زبان دهیاران و اعضای شوراهای روستایی در جریان مشکلات شهرستان قرار گرفت.

در پایان این بازدید جلسه‌ای به ریاست معاون عمرانی استانداری بوشهر در سالن فرمانداری عسلویه برگزار شد.

در آغاز جلسه اعضای شورای شهرها و روستاهای شهرستان عسلویه نظرات و دیدگاه‌های خود را در زمینه اشتغال، کم آبی، آلودگی هوا و سایر مشکلات شهرستان بیان کردند.

عبدالنبی یوسفی فرماندار عسلویه نیز در این نشست با بیان دیدگاه‌های خود اظهار داشت: مشکلات واقعی که مردم با آن مواجه هستند را نمی‌توان کتمان کرد و اگر صدای شورایی بلند می‌شود به دلیل مشکل کم آبی است لذا اگر تصمیمات موثر گرفته شود و پیگیری شود حتما رضایت مردم را به دنبال خواهد داشت.

 وی یادآور شد: اگر میزان آب دریافتی را به ما اعلام کنند شهرستان می تواند توزیع آب را مدیریت کند.
 
مهرداد ستوده معاون عمرانی استاندار نیز در جمع بندی این جلسه بیان کرد: با توجه به تحریم ظالمانه آمریکا و به لحاظ شرایط واقعی امروز کشور نیازمند تلاش شبانه‌روزی مدیران هستیم و هیچ بهانه ای نمی تواند مانع پویایی خلاقیت و تلاش دستگاه‌های اجرایی شود.

ستوده افزود: شرکت آبفا و آبفار موظف هستند هر دو هفته یک بار گزارش عملکرد خود در شهرستان عسلویه را ارائه دهند و با راهکارهای کوتاه مدت انشاالله بتوانیم مشکلات کم آبی شهرستان را به حداقل برسانیم.

معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: امسال هم تمرکز حوزه معاونت عمرانی استانداری بر اتمام پروژه‌های نیمه تمام استان است تا با به ثمر رسیدن پروژه‌های نیمه تمام باعث جلوگیری از یاس و ناامیدی مردم شویم.

انتهای پیام /

g51257_.jpg
 

385321_.jpg

e847884_.jpg

x40989_.jpg

o9649_.jpg

y942572_.jpg


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین