امروز: يکشنبه 31 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 خرداد 1398 - 09:57
برازجان در مسیر توسعه:

اتحادخبر: همانگونه که طی روزهای اخیر در خبرها خواندیم شهرداری برازجان طرح اصلاح و بهسازی خیابان دکتر حسابی و برخی دیگر از خیابانهای شهر را در دستور کار خود قرار داده و عملیات اجرایی این خیابانها به سرعت در حال انجام است.مهندس محمدی شهردار برازجان طی گفتگوی کوتاهی با خبرنگار روابط عمومی شهرداری، هدف از اجرای این طرح را اصلاح وضعیت...

اتحادخبر: همانگونه که طی روزهای اخیر در خبرها خواندیم شهرداری برازجان طرح اصلاح و بهسازی خیابان دکتر حسابی و برخی دیگر از خیابانهای شهر را در دستور کار خود قرار داده و عملیات اجرایی این خیابانها به سرعت در حال انجام است.

 

مهندس محمدی شهردار برازجان طی گفتگوی کوتاهی با خبرنگار روابط عمومی شهرداری، هدف از اجرای این طرح را اصلاح وضعیت ترافیکی مناطق شرقی شهر برازجان عنوان نموده و از آغاز طرح بهسازی گذر شمالی استادیوم تختی (ورودی اداره ورزش و جوانان دشتستان و سالن ورزشی امام خمینی) خبر داد.


وی با ذکر این نکته که با افزایش آمار ترددها در برخی از خیابانهای شهر، این خیابانها دچار فرسودگی شده و از استانداردهای لازم برای تردد ایمن شهروندان عزیز برازجانی فاصله گرفته‌اند، بر عزم شهرداری برای بهسازی این خیابانها تاکید کرد و گفت: هم اکنون همکاران پرتلاش ما در حوزه معاونت عمرانی شهرداری در اکیپهای متعدد تلاش می‌کنند طرحهای در دست اقدام این مدیریت را با سرعت به پیش ببرند که اصلاح خیابان دکتر حسابی نیز در این راستا بوده است. وی افزود: در همین زمینه عملیات اجرایی اصلاح و بهسازی گذر ضلع شمالی ورزشگاه تختی نیز آغاز گردیده که تلاش میکنیم این طرح نیز مطابق جدول زمان‌بندی مورد نظرمان طی ماه جاری به انجام برسد. شهردار برازجان در توضیح ابعاد اجرایی این طرح گفت: این کوچه که یکی از ورودیهای سالن ورزشی امام خمینی و اداره ورزش و جوانان دشتستان به شمار می‌رود هر روز محل تردد شهروندان و مراجعین بسیاری است که عملیات اجرایی بهسازی آن به طول ۴۵۰ متر و در مساحتی بالغ بر ۴۵۰۰ مترمربع در دستور کار شهرداری برازجان قرار گرفته و از روز ۱ خردادماه آغاز شده است. محمدحسن محمدی ضمن تشکر از شهروندان برازجانی که با صبر و حوصله‌ی خود یاریگر خدمتگزاران مردم در شهرداری برازجان در جهت اجرای طرح‌های عمرانی شهر هستند، از حمایتهای اعضای شورای اسلامی شهر برازجان در مسیر اجرای طرحهای توسعه‌ی شهر تقدیر کرد.

 

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/03/02 - 18:25
0
0
چه فایده که شهرداری زحمت میکشه کوچه رو آسفالت میکنه اما دو روز بعدش اداره آب با بیل مکانیکی به جان کوچه میافته وآسفالت رو داغون میکنه.
1398/03/02 - 11:06
0
2
ما ساکنان محله اکبر آباد ۱۰۰بار رفتیم شهرداری خواهش کردیم، تمنا کردیم گفتیم خیابان ضلع شمالی پارک اکبر آباد چند ساله قول دادید آسفالت کنید ،چرا انجام نمیدید میگن فعلا پول نیست .
آقای محمدی حالا که این محله توی دید مسئولان نیست باید اینگونه باشد
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین