امروز: سه شنبه 26 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 خرداد 1398 - 08:59
دادستان گناوه:

اتحادخبر: دادستان عمومی و انقلاب گناوه گفت:صبح امروز ۱۶ فقره ساخت و ساز غیرمجاز به وسعت ۲۳ هزار مترمربع در حریم دره گپ گناوه تخریب شد.

اتحادخبر: دادستان عمومی و انقلاب گناوه گفت:صبح امروز ۱۶ فقره ساخت و ساز غیرمجاز به وسعت ۲۳ هزار مترمربع در حریم دره گپ گناوه تخریب شد.

 ۱۶ فقره ساخت و ساز غیرمجاز در گناوه تخریب شد

حجت الاسلام حسن فیروز اردکانی دادستان گناوه در حاشیه تخریب این ساخت و سازها  اظهار داشت: امروز ۱۶ فقره ساخت و ساز غیرمجاز به وسعت ۲۳ هزار مترمربع در حریم دره گپ گناوه تخریب شد.

 

وی افزود: پرونده بیش از ۲۰ فقره ساخت و ساز غیرمجاز دیگر هم در دست بررسی است که در آینده آن‌ها نیز تخریب خواهند شد.

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گناوه با تاکید و هشدار پیرامون ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم جاده‌ها و رودخانه‌ها و حریم ۶۰ متری دریا گفت: ساخت و ساز در حریم جاده‌ها و رودخانه‌ها و حریم ۶۰ متری دریا ممنوع است و با سودجویانی که به حریم جاده و دریا و ثروت‌های ملی تجاوز کنند، با جدیت برخورد می‌شود.

 

وی گفت: تعرض به ثروت‌های ملی توسط افراد حقوقی و حقیقی تعرض به حقوق بیت المال است و پذیرفتنی نیست و در برخورد با آنان کوتاه نخواهیم آمد.

 

وی به اداره‌های غیر مرتبطی که مجوز ساخت و ساز غیر قانونی می‌دهند هشدار داده و افزود: اداراتی که مجوزهای غیرقانونی که مرتبط با آنان نیست صادر کنند

 

پیگیری می‌شوند و در صورت اثبات این موضوع تحت تعقیب و پیگرد قضائی قرار خواهند گرفت.

 

 

 

 

مهر

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین