امروز: يکشنبه 31 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 خرداد 1398 - 08:58
فرماندار دشتی:

اتحادخبر: فرماندار دشتی گفت: روند سرمایه گذاری در سطح شهرستان شتاب بیشتری بگیرد و مدیران نباید برای اجرای این طرح‌های اقتصادی موانع ایجاد کنند.

اتحادخبر: فرماندار دشتی گفت: روند سرمایه گذاری در سطح شهرستان شتاب بیشتری بگیرد و مدیران نباید برای اجرای این طرح‌های اقتصادی موانع ایجاد کنند.

روند سرمایه گذاری در شهرستان دشتی شتاب بیشتری بگیرد  عبدالله نادری صبح چهارشنبه در نشست ستاد اقتصادی مقاومتی و رفع موانع تولید شهرستان دشتی اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی نباید برای اجرای طرح‌های اقتصادی موانع ایجاد کنند.

وی افزود: طرح گلخانه هیدروپونیک به عنوان یکی از طرح‌های خوب در سطح استان که برای اولین بار اجرا شده است دارای پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصدی است که تاکنون ۲۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که برای تکمیل آن پیگیر تسهیلات هستیم.

 

وی بیان کرد: طرح پرورش زالو از دیگر طرح‌های خوب در بخش کاکی است که پیش بینی می‌شود تا هفته دولت به بهره برداری برسد.

 

فرماندار شهرستان دشتی خاطر نشان کرد: واحدهایی که مشکل منابع مالی دارند دستگاه‌های اجرایی پیگیری کنند تا این واحدها به مرحله تولید برسند.

 

وی با بیان اینکه از راه اندازی کارگاه‌های صنایع دستی در سطح روستاها در جهت ایجاد فضای کسب حمایت می‌کنیم، گفت: در شرایطی که کشور در تحریم اقتصادی است باید راهکار مناسب جهت شتاب بیشتر کارها صورت بگیرد.

 

نادری یادآور شد: بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به نسبت گذشته عملکرد بهتری داشتند که تقدیر و تشکر می‌شود.

 

فرماندار دشتی به اتفاق جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان از نه طرح اقتصادی در روستاهای تلخو، گنخک شمالی و جنوبی و مسیله در بخش کاکی بازدید کردند و از نزدیک مسائل و مشکلات آنها را بررسی کرد.

 

 

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین