امروز: دوشنبه 04 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 31 ارديبهشت 1398 - 09:57

اتحادخبر: وزیر کشور در پیامی تاسیس بخش سیراف شهرستان کنگان را تبریک گفت.

 

اتحادخبر: وزیر کشور در پیامی تاسیس بخش سیراف شهرستان کنگان را تبریک گفت.

 

به نقل از وزارت کشور، جلالی مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور در مراسم افتتاح بخشداری سیراف شهرستان کنگان که با حضور استاندار و مسئولان برگزار شد با اشاره به تشریح و تبیین توسعه پایدار و متوازن ملی و منطقه‌ای و تاکید بر توسعه دریامحور ایجاد بخشداری سیراف را گامی مهم در این راستا برشمرد.

 

در مراسمی که به همین منظور برگزار شد جلالی مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور، پیام عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور را که به همین مناسبت، خطاب به مردم شهرستان کنگان و بخش سیراف صادر شده، قرائت کرد.

 

متن کامل این پیام بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم


مردم شریف و سختکوش بخش سیراف


ضمن عرض شادباش به محضر مردم خونگرم و صمیمی استان بوشهر، بویژه غیور مردان و شیرزنان بخش تازه تاسیس سیراف، از خداوند بزرگ سعادت و عزتمندی آن سامان را خواهانم.

 

نام سیراف و سیرافی در حافظه تاریخی ایرانیان حک شده است. "سیراف" در تاریخ و تمدن ایران باستان و اسلامی صرفا یک نام نیست، بلکه بیانگر شیوه‌ای از زیست مبتنی بر جغرافیا و تفکر است. سیراف نماد توسعه متوازن و پایدار پهنه جنوب است که از نسیم روح انگیز خلیج فارس سرچشمه می گرفت و شمیم جان فزای آن بر سراسر ایران زمین سایه می افکند. به عبارت دیگر توسعه دریا محور، میراث مردمان سیرافی است.


در این جا لازم می دانم با تبریک ایجاد بخش سیراف، یاد و خاطره شهدای عزیز منطقه را گرامی داشته و بر ایثارگران و جانبازان و خانواده معظم شهدا درود فرستم.

 

بدیهی است استانداری بوشهر با همکاری شما عزیزان و سایر مبادی ذیربط، تمهیدات لازم را در راستای نیل به پیشرفت و توسعه همه‌جانبه آن بخش جدید التاسیس اتخاذ و به مرحله اجرا خواهد گذارد.

 

 

 

عبدالرضا رحمانی فضلی

 

 

 

 

 

 

 ایسناکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین