امروز: دوشنبه 04 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 31 ارديبهشت 1398 - 09:06
معاون آموزش و پرورش بوشهر:

اتحادخبر:  معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: برنامه‌های اوقات فراغت با حضور ۲۵ هزار دانش‌آموز استان بوشهر برگزار می‌شود.

اتحادخبر:  معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: برنامه‌های اوقات فراغت با حضور ۲۵ هزار دانش‌آموز استان بوشهر برگزار می‌شود.

اجرای برنامه‌های اوقات فراغت باحضور ۲۵ هزار دانش‌آموز استان بوشهر

 سیروس فتحی ظهر دوشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: هر ساله با پایان برنامه‌های درسی مدارس، برنامه‌های تابستانی آغاز می‌شود و امسال نیز برنامه‌های مهمی برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان داریم.

 

وی به نامگذاری امسال به نام سال رونق تولید اشاره کرد و ادامه داد: امسال در برنامه‌های تابستانی موضوع رونق تولید را به عنوان یک اولویت در دستور کار داریم و محور برنامه‌ها تقویت مهارت‌ها است که در رشته‌های مختلفی برگزار می‌شود.

 

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از توسعه توانمندی دانش‌آموزان و مهارت‌افزایی و نشاط‌آفرین، توسعه ورزش و سلامت و مهارت‌های اشتغال‌زایی و کارآفرینی به عنوان اولویت برنامه‌ها یاد کرد.

 

وی با اشاره به اینکه ۲۶ هزار دانش‌آموز تحت پوشش برنامه‌های اوقات فراغت استان بوشهر قرار می‌گیرند، اضافه کرد: پیشنهاد این است که برنامه‌های به صورت متمرکز مدیریت شوند تا عملکرد بهتری را شاهد باشیم.

 

فتحی خواستار پرهیز از موازی‌کاری شد و ادامه داد: در مرکز استان و شهرستان‌ها بخش‌های متفاوت و دستگاه‌های مختلف به بحث اوقات فراغت می‌پردازند و در سال‌های موازی کاری را شاهد بودیم که امیدواریم امسال شاهد این موضوع نباشیم.

 

وی افزود: از ۲۳ خرداد اولین مرحله اعزام دانش‌آموزان استان به مسابقات کشوری با حضور هزار و ۳۰۰ دانش‌آموز در مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی و مذهبی و… آغاز می‌شود.

 

 

 

مهر

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین