امروز: دوشنبه 04 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 31 ارديبهشت 1398 - 09:02
استاندار بوشهر:

اتحادخبر:  استاندار بوشهر گفت:هر کسی که در استان بوشهر بخواهد مدرسه‌ای را برای آموزش و پرورش بسازد، زمین مورد نیاز تأمین شود.

اتحادخبر:  استاندار بوشهر گفت:هر کسی که در استان بوشهر بخواهد مدرسه‌ای را برای آموزش و پرورش بسازد، زمین مورد نیاز تأمین شود.

زمین مورد نیاز برای ساخت مدرسه توسط خیرین استان بوشهر تامین شود

عبدالکریم گراوند ظهر دوشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: معافیت هزینه‌های انرژی برای مراکز آموزشی فرهنگیان استان بوشهر اعمال شود و این مراکز هم شیوه صحیح مصرف را مد نظر داشته باشند.

 

وی اضافه کرد: باید از ظرفیت خیرین برای توسعه زیرساخت‌های آموزش و پرورش استفاده شود و در این راستا ما نیز آمادگی داریم که حمایت لازم را برای فعالیت خیرین داشته باشیم.

 

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: از فرمانداران که در موضوع آموزش و پرورش پای کار هستند تقدیر شود و تجلیل از فرهنگیان باید تبدیل به یک فرهنگ شود و از کسانی که بیشترین کار را داشتند تجلیل شود.

 

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش دارای منزلت بسیار بالایی است، تصریح کرد: سازمان انرژی هسته‌ای با نیت خیر برای ساخت مدرسه در بوشهر اقدام کرده است و هدف آموزش است و باید به صورت هیئت‌امنایی اداره شود چراکه به نفع استان است.

 

گراوند در مورد اوقات فراغت نیز بیان کرد: همه دستگاه‌ها باید در این زمینه پای کار باشند و هماهنگی لازم برای این موضوع انجام شود.

 

وی در مورد توسعه فضای دانشگاه فرهنگیان بوشهر نیز خاطرنشان کرد: آماده هستیم که ۵۰ درصد از هزینه‌های ساخت خوابگاه دانشگاه فرهنگیان بوشهر را تأمین کنیم. یک رسالت استانی بر عهده دارید و ما نیز باید حمایت لازم را داشته باشیم.

 

استاندار بوشهر در ارتباط با مدرسه خیرساز نیز گفت: هر کسی که در استان بوشهر بخواهد مدرسه‌ای را برای آموزش و پرورش بسازد، زمین مورد نیاز تأمین شود.

 

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین