امروز: دوشنبه 04 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 30 ارديبهشت 1398 - 08:59

اتحادخبر: فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت؛ زن جوانی که با ترفندهای مختلف طلا و زیورآلات کودکان را در شهر بوشهر به سرقت می برد دستگیر و به چهار فقره سرقت اعتراف کرد.

اتحادخبر:  فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت؛ زن جوانی که با ترفندهای مختلف طلا و زیورآلات کودکان را در شهر بوشهر به سرقت می برد دستگیر و به چهار فقره سرقت اعتراف کرد.


سرهنگ ابراهیم عرب زاده گفت: در پی شکایت شهروندی مبنی بر سرقت طلا و زیورآلات فرزند خردسالش در یکی از خیابان های شهر بوشهر توسط زنی ناشناس، اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی پلیس جهت شناسایی این سارق آغاز شد.


 وی افزود: پس از چند روز بررسی پلیسی و تحقیقات میدانی مشخص شد سارق زنی جوان و باردار اهل یکی از استانهای همجوار وساکن بوشهر است.


 به گفته سرهنگ عرب زاده پس از شناسایی محل اختفاء این متهم در منزل پدرش  وی دستگیر و یک جفت گوشواره طلا متعلق به شاکی از وی کشف شد.


 وی بیان کرد: با ادامه تحقیقات تکمیلی متهم به چهار فقره سرقت طلاجات کودکان درشهربوشهر اعتراف و عنوان کرد طلاهای مسروقه را به دونفر طلافروش در میدان انقلاب فروخته است که هر دو نفر مالخر نیز شناسایی و دستگیر شدند.


 فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر با بیان اینکه خانواده ها از آراستن کودکان خود به زیور آلات و رها کردن آنها در معابر عمومی خودداری کنند اظهار داشت: به کودکان خود آموزش دهید که به  افراد ناشناس اعتماد نکنند و در اماکن عمومی و اطراف محل سکونت خود کودکان را تنها نگذارید  و مراقب آنها باشید.


این مقام انتظامی همچنین به طلافروشی ها و خریداران طلا هشدار داد:از خرید طلا بدون فاکتور و از افراد مشکوک خودداری کنند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین