امروز: دوشنبه 04 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 30 ارديبهشت 1398 - 08:53
استاندار بوشهر:

اتحادخبر:استاندار بوشهر خواستار تسریع در تکمیل طرح‌های آبرسانی در سطح استان شد و گفت: طرح شیرین‌سازی آب در شهرهای دالکی، آب‌پخش، سعدآباد، شبانکاره، وحدتیه در دست اجرا است.

اتحادخبر:استاندار بوشهر خواستار تسریع در تکمیل طرح‌های آبرسانی در سطح استان شد و گفت: طرح شیرین‌سازی آب در شهرهای دالکی، آب‌پخش، سعدآباد، شبانکاره، وحدتیه در دست اجرا است.

تکمیل طرح‌های آبرسانی تسریع شود/ ساخت آبشیرین‌کن در ۵ شهر دشتستان

 عبدالکریم گراوند بعد از ظهر یکشنبه در نشست شورای آب استان بوشهر اظهار داشت: در تابستان گذشته شاهد بروز مشکلاتی در تأمین آب استان بوشهر بودیم که تلاش شده امسال مشکلات به حداقل برسد.

 

وی تأمین آب مورد نیاز در شهرها و روستاهای استان را یک ضرورت دانست و اضافه کرد: به منظور رفع مشکلات کم‌آبی در استان نسبت به اجرای طرح‌های مختلفی همچون ساخت تأسیسات آبشیرین‌کن اقدام شده است.

 

استاندار بوشهر حفر، تجهیز و کف‌شکنی چاه‌های آب شرب را از دیگر راهکارهای عبور از مشکلات بی‌آبی دانست و بیان کرد: در روستاها و شهرهای ساحلی استان بوشهر پروژه‌های آب شیرین‌کن را در دست اجرا داریم.

 

وی تسریع در تکمیل طرح‌های آبشیرین‌کن را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: طرح شیرین‌سازی آب در شهرهای دالکی، آب‌پخش، سعدآباد، شبانکاره، وحدتیه در شهرستان دشتستان در حال اجرا است.

 

گراوند خواستار رفع مشکلات آبرسانی روستاهای بخش ساحلی دلوار تنگستان و تسریع در اجرای طرح آبرسانی به روستاها و شهرهای عسلویه شد و افزود: طرح آب شیرین‌کن سیراف تأمین کننده آب شهرستان جم تسریع شود.

 

وی از جدیت و پیگیری مداوم برای اجرا و تکمیل طرح‌های آبرسانی شهرها و روستاهای دشتستان و عسلویه و تنگستان خبر داد و گفت: ۳۰ میلیارد ریال برای تأمین اعتبارات خطوط انتقال آبرسانی خلیج فارس تخصیص می‌یابد.

 

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین