امروز: دوشنبه 01 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 ارديبهشت 1398 - 09:17
مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر:
اتحادخبر: مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر گفت: به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات روابط عمومی برتر دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تجلیل می‌شوند.
اتحادخبر: مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر گفت: به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات روابط عمومی برتر دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تجلیل می‌شوند.
روابط عمومی‌های برتر استان بوشهر تجلیل می‌شوند

 به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، اسماعیل کاظمی با گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات اظهار داشت: برگزاری روز روابط عمومی و ارتباطات فرصتی برای بررسی، ارزیابی فعالیت و تجلیل از روابط عمومی‌های برتر دستگاه‌های اجرایی است.

 

وی، با اشاره به اینکه در این روز از روابط عمومی‌های برتر استان بوشهر تجلیل می‌شود تصریح کرد: در راستای تجلیل از زحمات مدیران و تلاشگران عرصه روابط عمومی استان بوشهر آئین گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی مقارن با ایام ولادت امام حسن مجتبی (ع) برگزار می‌شود.

 

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان بوشهر با بیان اینکه فعالیت روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی در قالب شاخص‌های مختلف سال گذشته انجام شده است افزود: ۱۰ روابط عمومی به عنوان روابط عمومی برتر دستگاه‌های اجرایی انتخاب شده که در آئینی با حضور استاندار بوشهر، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و دیگر مسئولان مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

 

کاظمی از تشکیل کمیته ارزیابی فعالیت روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: به منظور فعال سازی روابط عمومی‌ها با هماهنگی و هم‌افزایی هر چه بیشتر، در سال گذشته با تاکید استاندار بوشهر شورای هماهنگی روابط عمومی استان بوشهر فعال و کمیته ارزیابی فعالیت این روابط عمومی‌ها تشکیل شد.

 

وی، فعال سازی شورای هماهنگی روابط عمومی و شورای اطلاع رسانی استان بوشهر در سال گذشته را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: این مهم از عمده اقدامات صورت گرفته به منظور بهبود روند اطلاع رسانی و تقویت جایگاه روابط عمومی‌های استان و هم‌افزایی در بین آنان بوده است.

 

مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر با اشاره به شعار امسال و اهمیت رونق تولید و نقش روابط عمومی‌ها در این عرصه خاطر نشان کرد: در این راستا کمیته شعار سال در ذیل شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان بوشهر تشکیل شده است.

 

کاظمی با اشاره به نقش مهم روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها در فرهنگ سازی گفت: در راستای تحقق شعار امسال و ایجاد انگیزه برای سرمایه‌گذاری، روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها باید در تحقق فرهنگ سازی رونق تولید مشارکت کنند.

 

وی، تاکید کرد: بنا است با همکاری روابط عمومی‌ها برای فرهنگ سازی مصرف کالای ایرانی، کمک به ارتقا کیفیت تولید، ایجاد انگیزه برای سرمایه‌گذاری و تشویق بخش خصوصی و تولید کنندگان اقدامات لازم امسال انجام شود.

 

مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر به انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخت و تصریح کرد: با توجه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲ اسفند امسال و ضرورت مشارکت حداکثری مردم در این عرصه مهم سیاسی اجتماعی، لازم است روابط عمومی‌ها با همکاری و هم‌افزایی، ضمن ارائه عملکرد دولت زمینه امیدواری و رضایت جامعه را فراهم کنند.

 

شورای هماهنگی روابط عمومی استان مرکب از مسئولان روابط عمومی همه دستگاه‌های اجرایی به ریاست معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار و دبیری اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر در سال گذشته فعال و عملکرد مناسبی ارائه کرد.

 

 

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین